Mile High Part II

Topic 8:00

Round: 4    Div: 1

ROOM

AFFIRMATIVE

NEGATIVE

JUDGE

OSH 101

Oregon Em

Concordia RV

Tiffany Dykstra - Utah

OSH 102

Washburn BK

Texas Tech KR

Kate Earley - Loyola

OSH 113

Point Loma WM

Berkeley JJ

Shiloh  Rainwater - Mercer

OSH 103

Lewis & Clark MM

Oregon PF

David Bowers - William Jewell

OSH 104

Pacific PH

Oregon PS

William Cooney - Belmont Abbey

OSH 105

El Camino CJ

Nevada CM

Kristy McManus - Western Wyoming

OSH 106

Texas Tech HL

Lewis & Clark BW

Brandon Fletcher - Long Beach

OSH 107

Oregon GW

Southern Illinois SS

Dylan Brugman - Abilene Christian

OSH 111

Berkeley ZK

Pacific RB

Brittany Hubble - El Camino

OSH 130

Puget Sound HD

Lewis & Clark BK

Nick  Stump - Grand Canyon

OSH 132

UT Tyler HJ

El Camino BA

Steve Farias - Pacific

OSH 133

Washburn BS

Lewis & Clark KP

Kevin Yanofsky - Berkeley

OSH 134

Loyola NB

Saint Mary's RS

Duncan Stewart - Lewis & Clark

OSH 135

Rice RS

Abilene Christian BJ

Richard Ewell - Concordia

OSH 136

William Jewell HJ

Berkeley GG

Ben Campbell - Hired

OSH 137

Missouri Western MS

Nevada AV

Vasile Stanescu - Mercer

OSH 138

C of Idaho DB

Cal Lutheran KE

Joseph Evans - El Camino

OSH 175

Boise State JM

Washington KS

Zac Parker - Hired

OSH 202

C of Idaho SS

Concordia MT

David Worth - Rice

OSH 204

Utah HH

Pueblo GT

Joshua Harzman - Pacific

OSH 229

Mercer BB

Boise State OM

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

OSH 230

San Diego State HJ

Concordia CS

Matthew Swanson - Saint Mary's

OSH 231

Pacific LG

Long Beach DC

Rob Layne - Utah

OSH 232

Utah VD

Pacific VM

Katrina Burlet - Wheaton

OSH 233

BAC/Washburn TD

Belmont Abbey PW

Jared Bressler - Texas Tech

OSH 234

Texas Tech TR

Nevada TL

Kevin Calderwood - Washburn

OSH 235

Saint Mary's TR

Long Beach GH

Conner Sabin - Lewis & Clark

OSH 236

Abilene Christian AS

UT Tyler MG

Roger Copenhaver - Washington

OSH 237

Utah HS

Grand Canyon SA

Matthew Hogan - Nevada

OSH 238

Pueblo HS

Utah VP

Kelli Brill - Nevada

BUC 105

Missouri BH

Washington AS

Matt Gayetsky - UT Tyler

BUC 106

Nevada HN

Washington HH

Ben Dodds - Oregon

BUC 107

C of Idaho GR

Mercer AW

Alice Lin - Berkeley

BUC 108

El Camino DP

Point Loma KR

Jason Jordan - Utah

BUC 203

Grand Canyon RK

Wheaton SN

Benjamin Mann - Pacific

BUC 204

San Joaquin Delta JR

Washburn WP

Sarah Rissberger - Lewis & Clark

BUC 206

Rice TP

Long Beach LR

Ashley Nuckels Cuevas - Point Loma

BUC 208

Western Wyoming PS

Belmont Abbey HS

Joe Allen - Washburn

BUC 210

Utah CL

Pacific MJ

Brittany Clark - Boise State

BUC 211

TTU/Nevada RO

Rio Hondo RH

Jeremy Christensen - Belmont Abbey

BUC 212

Belmont Abbey SO

Rio Hondo RV

Robear Maxwell - Oregon

BUC 301

Western Wyoming WF

Utah YW

Colin  Patrick - Washington

BUC 302

Concordia DL

Washburn HM

Jon Agnew - C of Idaho

zBYE

El Camino MB

ZZZ-BYE