Mile High Part II

Topic 8:05

Round: 3    Div: 1

ROOM

AFFIRMATIVE

NEGATIVE

JUDGE

OSH 101

Pacific RB

Utah VD

Joe Allen - Washburn

OSH 102

Washington KS

Oregon Em

Nick  Stump - Grand Canyon

OSH 103

Oregon PS

Pacific LG

Ben Campbell - Hired

OSH 104

Abilene Christian BJ

Washburn BK

William Cooney - Belmont Abbey

OSH 105

Berkeley JJ

El Camino DP

Kelli Brill - Nevada

OSH 106

Berkeley GG

Pacific PH

Jason Jordan - Utah

OSH 107

Southern Illinois SS

Mercer BB

Duncan Stewart - Lewis & Clark

OSH 113

Cal Lutheran KE

Point Loma WM

Lauren Knoth - Washburn

OSH 111

Lewis & Clark BW

C of Idaho SS

Alice Lin - Berkeley

OSH 130

Concordia RV

Missouri Western MS

Ben Reid - Southern Illinois

OSH 132

Texas Tech KR

San Diego State HJ

Tiffany Dykstra - Utah

OSH 133

Boise State OM

Lewis & Clark MM

Brandon  Rivera - San Diego State

OSH 134

Nevada CM

Boise State JM

Richard Ewell - Concordia

OSH 135

Oregon PF

Loyola NB

Brittany Hubble - El Camino

OSH 136

Pueblo GT

Texas Tech HL

Jeff Jones - Hired

OSH 137

El Camino BA

Puget Sound HD

Benjamin Mann - Pacific

OSH 138

Lewis & Clark KP

Missouri BH

Michael Artime - Puget Sound

OSH 175

Long Beach GH

UT Tyler HJ

Jeremy Christensen - Belmont Abbey

OSH 202

Long Beach DC

San Joaquin Delta JR

Ashley Nuckels Cuevas - Point Loma

OSH 204

Mercer AW

Washburn BS

Joseph Evans - El Camino

OSH 229

Long Beach LR

Oregon GW

Matthew Hogan - Nevada

OSH 230

UT Tyler MG

Rice RS

Kate Earley - Loyola

OSH 231

Pacific VM

Pueblo HS

Ben Dodds - Oregon

OSH 232

Nevada TL

C of Idaho DB

Shannon Prier - Concordia

OSH 233

Washington HH

Berkeley ZK

Kristy McManus - Western Wyoming

OSH 234

Washington AS

Utah HH

Jon Agnew - C of Idaho

OSH 235

Concordia MT

Grand Canyon RK

Steve Farias - Pacific

OSH 236

Grand Canyon SA

William Jewell HJ

Kevin Yanofsky - Berkeley

OSH 237

Concordia CS

Western Wyoming PS

Jeff Toney - San Joaquin Delta

OSH 238

Point Loma KR

El Camino CJ

Dan Lyon - Missouri

Washburn WP

zBYE

ZZZ-BYE

BUC 105

Belmont Abbey HS

BAC/Washburn TD

Robear Maxwell - Oregon

BUC 106

Washburn HM

Rice TP

Brandon Fletcher - Long Beach

BUC 107

Belmont Abbey PW

Saint Mary's TR

David Bear Saulet - Long Beach

BUC 108

Wheaton SN

Belmont Abbey SO

Kevin Calderwood - Washburn

BUC 203

Pacific MJ

Texas Tech TR

Matt Reisener - UT Tyler

BUC 204

Utah YW

Nevada HN

Roger Copenhaver - Washington

BUC 206

Saint Mary's RS

Western Wyoming WF

Brittany Clark - Boise State

BUC 208

Utah VP

TTU/Nevada RO

Grant Tovmasian - Rio Hondo

BUC 210

Rio Hondo RH

Utah HS

Mitchell Grover - Nevada

BUC 211

Rio Hondo RV

C of Idaho GR

Zac Parker - Hired

BUC 212

Nevada AV

Concordia DL

Rob Layne - Utah

BUC 301

El Camino MB

Abilene Christian AS

Joe Provencher - Texas Tech

BUC 302

Lewis & Clark BK

Utah CL

Kyle Cheesewright - C of Idaho