Abilene Christian AS

Si  Alford

Hope  Stanphill

N

Pueblo GT

Kevin Yanofsky - Berkeley

L

27.8

28.2

A

Nevada CM

Grant Tovmasian - Rio Hondo

L

27

26

Wins: 2

N

El Camino MB

Joe Provencher - Texas Tech

W

28.9

28.4

A

UT Tyler MG

Roger Copenhaver - Washington

W

28.2

28.3

1st: 138.9

A

El Camino CJ

Jason Jordan - Utah

L

27

27.2

2nd: 138.1

Abilene Christian BJ

Alex Blanchet

Rachel Jones

A

Belmont Abbey SO

Kathryn Starkey - Pueblo

W

27

27.1

N

Pueblo HS

Kate Earley - Loyola

W

27

26.8

Wins: 2

A

Washburn BK

William Cooney - Belmont Abbey

L

27

28

N

Rice RS

Richard Ewell - Concordia

L

27.8

28.1

1st: 136.2

N

Missouri Western MS

Benjamin Mann - Pacific

L

27.4

27.3

2nd: 137.3

BAC/Washburn TD

Logan Torve

Sarah Dweik

A

Oregon PS

David Bowers - William Jewell

L

27.8

28.7

N

Oregon PF

Colin  Patrick - Washington

L

27.6

28.1

Wins: 2

N

Belmont Abbey HS

Robear Maxwell - Oregon

W

27

28.9

A

Belmont Abbey PW

Jared Bressler - Texas Tech

W

25

27

1st: 134.9

N

Saint Mary's TR

Kevin Yanofsky - Berkeley

L

27.5

27.8

2nd: 140.5

Belmont Abbey HS

Gage Hillmann

Africa  Schaumann

A

Mercer BB

Steve Farias - Pacific

L

23

25

N

Concordia RV

Zac Parker - Hired

L

27

27

Wins: 0

A

BAC/Washburn TD

Robear Maxwell - Oregon

L

26

25

N

Western Wyoming PS

Joe Allen - Washburn

L

0

0

1st: 103

N

Utah CL

Marc Ouimet - Long Beach

L

27

27.2

2nd: 104.2

Belmont Abbey PW

Alexandrya Pouliot

Clare   Woollen

A

Pueblo HS

Nicole Brown - Texas Tech

L

26

25

N

Loyola NB

Marc Ouimet - Long Beach

L

27.2

27

Wins: 1

A

Saint Mary's TR

David Bear Saulet - Long Beach

L

27

27

N

BAC/Washburn TD

Jared Bressler - Texas Tech

L

25

25

1st: 131.5

A

Rio Hondo RV

Brandon Fletcher - Long Beach

W

B

B

2nd: 130

Belmont Abbey SO

Mary Rose Stepnowski

Nicholas Otranto

N

Abilene Christian BJ

Kathryn Starkey - Pueblo

L

26.5

26.8

A

Rice RS

Dylan Brugman - Abilene Christian

L

27

27

Wins: 1

N

Wheaton SN

Kevin Calderwood - Washburn

L

27.1

27

A

Rio Hondo RV

Robear Maxwell - Oregon

W

B

B

1st: 134.5

A

Long Beach GH

Shannon Prier - Concordia

L

27

27

2nd: 134.8

Berkeley GG

Alex Gao

Trevor Greenan

N

Utah CL

Brandon  Rivera - San Diego State

W

27.3

27.4

A

El Camino MB

Kevin Calderwood - Washburn

W

27.4

27.3

Wins: 3

A

Pacific PH

Jason Jordan - Utah

L

27

27

N

William Jewell HJ

Ben Campbell - Hired

L

27.5

27.5

1st: 137.2

A

Concordia CS

Duncan Stewart - Lewis & Clark

W

28

28.2

2nd: 137.4

Berkeley JJ

Arman Jaffer

Jay Jung

N

Concordia MT

Jason Jordan - Utah

W

30

29.9

A

Concordia DL

Benjamin Mann - Pacific

W

28

28.1

Wins: 3

A

El Camino DP

Kelli Brill - Nevada

W

27.5

27.4

N

Point Loma WM

Shiloh  Rainwater - Mercer

L

27.2

27

1st: 142.7

A

Long Beach DC

Nicole Brown - Texas Tech

L

30

30

2nd: 142.4

Berkeley ZK

Taha Ziaee

Tom Kadie

N

Utah YW

Sarah Rissberger - Lewis & Clark

W

27.5

28

A

Concordia CS

Matt Reisener - UT Tyler

L

27.5

28

Wins: 4

N

Washington HH

Kristy McManus - Western Wyoming

W

15

16

A

Pacific RB

Brittany Hubble - El Camino

W

29.2

29.5

1st: 127.2

A

Puget Sound HD

Jared Bressler - Texas Tech

W

28

29

2nd: 130.5

Boise State JM

Hailie Johnson-Waskow

Mackenzie Moss

A

Saint Mary's RS

Rob Layne - Utah

W

28.8

28.6

N

Utah HS

Alice Lin - Berkeley

W

27.5

28

Wins: 3

N

Nevada CM

Richard Ewell - Concordia

L

28.4

28.5

A

Washington KS

Zac Parker - Hired

L

28.7

28.5

1st: 142.2

A

Grand Canyon SA

Ben Reid - Southern Illinois

W

28.8

28.7

2nd: 142.3

Boise State OM

Ryan Orlando

Jamie Maas

A

Wheaton SN

Joshua Harzman - Pacific

W

28

28

N

Washburn WP

Joe Provencher - Texas Tech

W

28.3

28.4

Wins: 4

A

Lewis & Clark MM

Brandon  Rivera - San Diego State

L

28.5

28.3

N

Mercer BB

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

W

27.8

28.5

1st: 141.6

A

Rice RS

Sarah Rissberger - Lewis & Clark

W

29

29

2nd: 142.2

C of Idaho DB

Logan Dennis

Marabie Barck

N

UT Tyler MG

Robear Maxwell - Oregon

W

29.2

29.4

A

Pacific VM

Ryan Skolnick - Cal Lutheran

L

27.5

27

Wins: 4

N

Nevada TL

Shannon Prier - Concordia

W

29

28

A

Cal Lutheran KE

Joseph Evans - El Camino

W

27

28

1st: 141.7

A

Loyola NB

Tiffany Dykstra - Utah

W

29

29

2nd: 141.4

C of Idaho GR

Frank Gigray

Marina Rossman

A

Concordia RV

Jeremy Christensen - Belmont Abbey

L

27

26.5

N

Mercer BB

Joseph Evans - El Camino

L

28

27

Wins: 2

N

Rio Hondo RV

Zac Parker - Hired

W

27.5

27.8

A

Mercer AW

Alice Lin - Berkeley

L

27.8

27.5

1st: 137.3

N

Pacific MJ

Justin  Perkins - San Diego State

W

27

27.5

2nd: 136.3

C of Idaho SS

Aanish Shamim

Kimberley Simmons

N

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

A

Saint Mary's TR

William Cooney - Belmont Abbey

W

27

28

Wins: 2

N

Lewis & Clark BW

Alice Lin - Berkeley

L

28.5

29

A

Concordia MT

David Worth - Rice

L

27.5

28

1st: 137.5

A

Nevada AV

Steve Farias - Pacific

L

27

26

2nd: 138.8

Cal Lutheran KE

Leo Kim

Kelly Eisenbrad

N

UT Tyler HJ

Brittany Hubble - El Camino

W

29

27

A

Lewis & Clark BK

Jason Jordan - Utah

W

27

26.9

Wins: 2

A

Point Loma WM

Lauren Knoth - Washburn

L

27

27.5

N

C of Idaho DB

Joseph Evans - El Camino

L

28.9

27.1

1st: 140.7

A

Long Beach LR

Joe Provencher - Texas Tech

L

28.8

28.5

2nd: 137

Concordia CS

Keith Corley

Matt Steck

A

Washburn BK

Roger Copenhaver - Washington

L

28.1

28.2

N

Berkeley ZK

Matt Reisener - UT Tyler

W

27.8

27.8

Wins: 2

A

Western Wyoming PS

Jeff Toney - San Joaquin Delta

W

30

28

N

San Diego State HJ

Matthew Swanson - Saint Mary's

L

29.5

29.5

1st: 143.2

N

Berkeley GG

Duncan Stewart - Lewis & Clark

L

27.8

28

2nd: 141.5

Concordia DL

Peter Doesburg

Benjamin Lange

A

El Camino CJ

Brandon Fletcher - Long Beach

L

28.5

27.6

N

Berkeley JJ

Benjamin Mann - Pacific

L

27

27

Wins: 1

N

Nevada AV

Rob Layne - Utah

L

0

0

A

Washburn HM

Jon Agnew - C of Idaho

L

27.5

27

1st: 103.8

A

TTU/Nevada RO

Dylan Brugman - Abilene Christian

W

B

B

2nd: 102

Concordia MT

Manoah Marton

Judith Teruya

A

Berkeley JJ

Jason Jordan - Utah

L

27.6

27.5

N

El Camino CJ

Kevin  Thompson - Texas Tech

W

28.5

28.5

Wins: 4

A

Grand Canyon RK

Steve Farias - Pacific

W

27

27.5

N

C of Idaho SS

David Worth - Rice

W

28.5

28

1st: 140.1

A

Oregon PF

Katrina Burlet - Wheaton

W

28.5

27.5

2nd: 139

Concordia RV

Ryan Reid

Josh Vannoy

N

C of Idaho GR

Jeremy Christensen - Belmont Abbey

W

28

28

A

Belmont Abbey HS

Zac Parker - Hired

W

27

27

Wins: 3

A

Missouri Western MS

Ben Reid - Southern Illinois

W

28

28

N

Oregon Em

Tiffany Dykstra - Utah

L

27

28

1st: 140

N

Washburn BS

Robear Maxwell - Oregon

L

30

30

2nd: 141

El Camino BA

Sebastian Bender

Zara Andrabi

N

Utah VD

Colin  Patrick - Washington

L

0

0

A

Western Wyoming PS

Jared Bressler - Texas Tech

W

27

27

Wins: 1

A

Puget Sound HD

Benjamin Mann - Pacific

L

26.9

27.2

N

UT Tyler HJ

Steve Farias - Pacific

L

27

27

1st: 109.2

N

UT Tyler MG

David Bowers - William Jewell

L

28.3

28.8

2nd: 110

El Camino CJ

Isaac Curtiss

Mason Jones

N

Concordia DL

Brandon Fletcher - Long Beach

W

28.7

27

A

Concordia MT

Kevin  Thompson - Texas Tech

L

28

28

Wins: 3

N

Point Loma KR

Dan Lyon - Missouri

W

28.8

29.5

A

Nevada CM

Kristy McManus - Western Wyoming

L

25

26

1st: 140.5

N

Abilene Christian AS

Jason Jordan - Utah

W

30

29.9

2nd: 140.4

El Camino DP

Eman  Dalili

Eduardo Paez

A

Nevada TL

Ashley Nuckels Cuevas - Point Loma

L

27

26

N

Rio Hondo RV

Dan Lyon - Missouri

W

27.8

27.8

Wins: 1

N

Berkeley JJ

Kelli Brill - Nevada

L

27.3

27.2

A

Point Loma KR

Jason Jordan - Utah

L

0

0

1st: 109.1

N

Washburn HM

David Bear Saulet - Long Beach

L

27

27

2nd: 108

El Camino MB

Rayanna Marable

Jamilah Bazille

A

Pacific PH

Brittany Clark - Boise State

L

27.5

28

N

Berkeley GG

Kevin Calderwood - Washburn

L

27.2

27.1

Wins: 2

A

Abilene Christian AS

Joe Provencher - Texas Tech

L

28.9

29.8

N

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

1st: 138.8

N

Grand Canyon RK

Shiloh  Rainwater - Mercer

W

27.4

27.6

2nd: 140.6

Grand Canyon RK

Thomas Rotering

Zach Kuykendall

A

William Jewell HJ

Grant Tovmasian - Rio Hondo

L

26

28

N

TTU/Nevada RO

Lauren Knoth - Washburn

W

28.5

28.6

Wins: 1

N

Concordia MT

Steve Farias - Pacific

L

25

26

A

Wheaton SN

Benjamin Mann - Pacific

L

27

27.2

1st: 134.2

A

El Camino MB

Shiloh  Rainwater - Mercer

L

27.7

27.5

2nd: 137.3

Grand Canyon SA

Jasmin Sharp

Taylor Alandzes

N

Lewis & Clark BK

Jeff Jones - Hired

W

27.9

27.5

A

UT Tyler HJ

Conner Sabin - Lewis & Clark

L

28

28

Wins: 2

A

William Jewell HJ

Kevin Yanofsky - Berkeley

L

27.5

27

N

Utah HS

Matthew Hogan - Nevada

W

27

27

1st: 138.7

N

Boise State JM

Ben Reid - Southern Illinois

L

28.3

28.5

2nd: 138

Lewis & Clark BK

Charlie Brothersen

Asher Kalman

A

Grand Canyon SA

Jeff Jones - Hired

L

26.7

27.3

N

Cal Lutheran KE

Jason Jordan - Utah

L

27.6

27.5

Wins: 2

A

Utah CL

Kyle Cheesewright - C of Idaho

W

20

20

N

Puget Sound HD

Nick  Stump - Grand Canyon

L

28

28

1st: 130.1

N

Nevada TL

Zac Parker - Hired

W

27.8

28

2nd: 130.8

Lewis & Clark BW

Carlton Bone

William Woods

N

San Joaquin Delta JR

Lauren Knoth - Washburn

W

29.3

28.9

A

Nevada HN

Nicole Brown - Texas Tech

W

28

29

Wins: 5

A

C of Idaho SS

Alice Lin - Berkeley

W

29.2

28.5

N

Texas Tech HL

Brandon Fletcher - Long Beach

W

29.4

28.7

1st: 144.6

A

Southern Illinois SS

Colin  Patrick - Washington

W

28.7

28.8

2nd: 143.9

Lewis & Clark KP

Taylor Knudson

Mikayla Parsons

N

Long Beach LR

Justin  Perkins - San Diego State

L

29.5

29

A

Puget Sound HD

Matthew Swanson - Saint Mary's

W

30

30

Wins: 3

A

Missouri BH

Michael Artime - Puget Sound

W

28

0

N

Washburn BS

Kevin Yanofsky - Berkeley

L

28.2

28

1st: 144.7

N

Pacific LG

Ben Dodds - Oregon

W

29

28.8

2nd: 115.8

Lewis & Clark MM

Hannah Mathieson

Sarah McDonagh

A

Washington HH

Dan Lyon - Missouri

W

29.3

28.8

N

Texas Tech TR

Ben Dodds - Oregon

W

28

28

Wins: 5

N

Boise State OM

Brandon  Rivera - San Diego State

W

29

29.7

A

Oregon PF

David Bowers - William Jewell

W

29.5

29.5

1st: 144.8

A

Pacific PH

Jeremy Christensen - Belmont Abbey

W

29

29.5

2nd: 145.5

Long Beach DC

Kamiran Dadah

Li-Ren Chang

N

Point Loma WM

Kyle Cheesewright - C of Idaho

L

28.2

28.1

A

Utah VP

Nick  Stump - Grand Canyon

W

28.5

30

Wins: 4

A

San Joaquin Delta JR

Ashley Nuckels Cuevas - Point Loma

W

30

29

N

Pacific LG

Rob Layne - Utah

W

28.6

28.4

1st: 145.3

N

Berkeley JJ

Nicole Brown - Texas Tech

W

30

30

2nd: 145.5

Long Beach GH

Orion Gould

Kelly Hutchinson

A

Nevada AV

William Cooney - Belmont Abbey

W

27

26

N

Texas Tech KR

Joshua Harzman - Pacific

L

28

28

Wins: 2

A

UT Tyler HJ

Jeremy Christensen - Belmont Abbey

L

28

28

N

Saint Mary's TR

Conner Sabin - Lewis & Clark

L

28.7

28.7

1st: 141.2

N

Belmont Abbey SO

Shannon Prier - Concordia

W

29.5

29

2nd: 139.7

Long Beach LR

Ayden Loeffler

Carter Reed

A

Lewis & Clark KP

Justin  Perkins - San Diego State

W

30

29.5

N

Washburn BS

Duncan Stewart - Lewis & Clark

L

27.5

27.5

Wins: 3

A

Oregon GW

Matthew Hogan - Nevada

L

28.5

28

N

Rice TP

Ashley Nuckels Cuevas - Point Loma

W

28

28.5

1st: 142.8

N

Cal Lutheran KE

Joe Provencher - Texas Tech

W

28.8

28.6

2nd: 142.1

Loyola NB

Meghan Nubel

Lucia Bennett

N

Rice RS

Katrina Burlet - Wheaton

W

28

28

A

Belmont Abbey PW

Marc Ouimet - Long Beach

W

28.9

28.7

Wins: 3

N

Oregon PF

Brittany Hubble - El Camino

L

28.9

28.9

A

Saint Mary's RS

Duncan Stewart - Lewis & Clark

W

28.8

28.5

1st: 143.6

N

C of Idaho DB

Tiffany Dykstra - Utah

L

29

28

2nd: 142.1

Mercer AW

Daniel Alvarez

Garrett Williams

N

Nevada HN

Conner Sabin - Lewis & Clark

W

28.6

28.6

A

San Joaquin Delta JR

Rob Layne - Utah

L

26.1

26

Wins: 2

A

Washburn BS

Joseph Evans - El Camino

L

28

28.9

N

C of Idaho GR

Alice Lin - Berkeley

W

27.9

28.3

1st: 138.1

A

Missouri BH

Ashley Nuckels Cuevas - Point Loma

L

27.5

27

2nd: 138.8

Mercer BB

Jazmine Buckley

Kyle  Bligen

N

Belmont Abbey HS

Steve Farias - Pacific

W

26

26

A

C of Idaho GR

Joseph Evans - El Camino

W

29

28.7

Wins: 3

N

Southern Illinois SS

Duncan Stewart - Lewis & Clark

L

29

29

A

Boise State OM

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

L

29.4

28

1st: 143.4

A

Utah VD

Brittany Clark - Boise State

W

30

28

2nd: 139.7

Missouri BH

Nick Benham

Mitch Herrick

A

Texas Tech TR

Jon Agnew - C of Idaho

W

27

28

N

Washington HH

Tiffany Dykstra - Utah

L

27

27

Wins: 3

N

Lewis & Clark KP

Michael Artime - Puget Sound

L

28

27.5

A

Washington AS

Matt Gayetsky - UT Tyler

W

27.7

27.9

1st: 137.7

N

Mercer AW

Ashley Nuckels Cuevas - Point Loma

W

28

28.5

2nd: 138.9

Missouri Western MS

Chris Miles

Mike Smith

A

Utah HS

Matt Gayetsky - UT Tyler

W

28.3

28.2

N

Saint Mary's RS

Robear Maxwell - Oregon

W

28.9

29.2

Wins: 3

N

Concordia RV

Ben Reid - Southern Illinois

L

28

28

A

Nevada AV

Vasile Stanescu - Mercer

L

29

29

1st: 141.9

A

Abilene Christian BJ

Benjamin Mann - Pacific

W

27.7

27.6

2nd: 142

Nevada AV

Daniel Armbrust

Evelyn Valencia

N

Long Beach GH

William Cooney - Belmont Abbey

L

26

26

A

Point Loma WM

Kathryn Starkey - Pueblo

L

28.5

28.5

Wins: 3

A

Concordia DL

Rob Layne - Utah

W

B

B

N

Missouri Western MS

Vasile Stanescu - Mercer

W

28

30

1st: 136.9

N

C of Idaho SS

Steve Farias - Pacific

W

27

27

2nd: 139.4

Nevada CM

Jakob Christensen

Grace Miller

A

Washburn HM

David Worth - Rice

W

28.5

28.5

N

Abilene Christian AS

Grant Tovmasian - Rio Hondo

W

29

28

Wins: 4

A

Boise State JM

Richard Ewell - Concordia

W

28.6

28.8

N

El Camino CJ

Kristy McManus - Western Wyoming

W

27

29

1st: 141.1

A

Washburn BK

Joshua Harzman - Pacific

L

28

27.5

2nd: 141.8

Nevada HN

Tim Hanifan

Joshua Nelson

A

Mercer AW

Conner Sabin - Lewis & Clark

L

28

28

N

Lewis & Clark BW

Nicole Brown - Texas Tech

L

26

26

Wins: 1

N

Utah YW

Roger Copenhaver - Washington

W

28.1

28.2

A

Washington HH

Ben Dodds - Oregon

L

27

27

1st: 135.5

N

San Joaquin Delta JR

Joe Allen - Washburn

L

26.4

26.3

2nd: 135.5

Nevada TL

Sean Thai

Merissa Lehr

N

El Camino DP

Ashley Nuckels Cuevas - Point Loma

W

28

27.5

A

San Diego State HJ

Tom Schally - Concordia

L

27.3

27.4

Wins: 1

A

C of Idaho DB

Shannon Prier - Concordia

L

27

27.5

N

Texas Tech TR

Kevin Calderwood - Washburn

L

27.8

27.4

1st: 137.3

A

Lewis & Clark BK

Zac Parker - Hired

L

27.2

27

2nd: 136.8

Oregon Em

Alyson Escalante

sean mckean

A

Washburn WP

Kathleen Bruce - San Joaquin Delta

W

30

30

N

Wheaton SN

Michael Artime - Puget Sound

W

29

29

Wins: 5

N

Washington KS

Nick  Stump - Grand Canyon

W

30

29.8

A

Concordia RV

Tiffany Dykstra - Utah

W

30

28

1st: 148.3

A

Point Loma WM

Conner Sabin - Lewis & Clark

W

29.3

29.1

2nd: 145.9

Oregon GW

Blake Gesik

Jackson Ward

A

Pacific MJ

Kevin Calderwood - Washburn

W

26.7

26.8

N

Utah HH

Brittany Hubble - El Camino

L

27.5

28.5

Wins: 2

N

Long Beach LR

Matthew Hogan - Nevada

W

28

29

A

Southern Illinois SS

Dylan Brugman - Abilene Christian

L

27.8

27.9

1st: 137

A

Pueblo GT

Kelli Brill - Nevada

L

27

27.5

2nd: 139.7

Oregon PF

Amanda Perkins

Aujalee Fisher

N

Rio Hondo RH

Jeff Toney - San Joaquin Delta

W

27.5

28.5

A

BAC/Washburn TD

Colin  Patrick - Washington

W

28.4

28.7

Wins: 3

A

Loyola NB

Brittany Hubble - El Camino

W

29

29

N

Lewis & Clark MM

David Bowers - William Jewell

L

29.5

29.5

1st: 141.4

N

Concordia MT

Katrina Burlet - Wheaton

L

27

27

2nd: 142.7

Oregon PS

Alex Payne

Daniel Silberman

N

BAC/Washburn TD

David Bowers - William Jewell

W

28.8

28.8

A

Rio Hondo RH

Brandon Fletcher - Long Beach

W

29.5

29.2

Wins: 3

A

Pacific LG

Ben Campbell - Hired

W

27.5

27.5

N

Pacific PH

William Cooney - Belmont Abbey

L

28

28

1st: 141.8

A

Texas Tech HL

Michael Artime - Puget Sound

L

28

28

2nd: 141.5

Pacific LG

Dominic Lesaca

Kayla Gerdes

A

Rice TP

Kristy McManus - Western Wyoming

W

25

27

N

Western Wyoming WF

Kyle Cheesewright - C of Idaho

W

27.5

27.9

Wins: 2

N

Oregon PS

Ben Campbell - Hired

L

26.5

27

A

Long Beach DC

Rob Layne - Utah

L

27

27.1

1st: 133

A

Lewis & Clark KP

Ben Dodds - Oregon

L

27

28

2nd: 137

Pacific MJ

Oula Miqbel

Noreen Javed

N

Oregon GW

Kevin Calderwood - Washburn

L

26.5

26.6

A

Texas Tech HL

Kelli Brill - Nevada

L

27

27.5

Wins: 1

A

Texas Tech TR

Matt Reisener - UT Tyler

L

27

27

N

Utah CL

Brittany Clark - Boise State

W

28.8

29

1st: 135.3

A

C of Idaho GR

Justin  Perkins - San Diego State

L

26

28

2nd: 138.1

Pacific PH

Dallas  Phillips

Evan Haynes

N

El Camino MB

Brittany Clark - Boise State

W

29.2

28.9

A

Utah CL

David Bear Saulet - Long Beach

W

28.8

29

Wins: 4

N

Berkeley GG

Jason Jordan - Utah

W

28

28.3

A

Oregon PS

William Cooney - Belmont Abbey

W

29

29

1st: 144

N

Lewis & Clark MM

Jeremy Christensen - Belmont Abbey

L

29

29

2nd: 144.2

Pacific RB

Reed Ramsey

Jonathan Bruce

A

Western Wyoming WF

Kaylen Runyan - Abilene Christian

W

30

30

N

Rice TP

Jeremy Christensen - Belmont Abbey

W

29

29.5

Wins: 4

A

Utah VD

Joe Allen - Washburn

W

28.5

28.3

N

Berkeley ZK

Brittany Hubble - El Camino

L

28.7

28.3

1st: 145.7

A

Washington KS

Jon Agnew - C of Idaho

W

29.5

29.5

2nd: 145.6

Pacific VM

Paul Villa

Melissa  Munoz

A

Point Loma KR

Shannon Prier - Concordia

L

28.2

28

N

C of Idaho DB

Ryan Skolnick - Cal Lutheran

W

28

29

Wins: 3

A

Pueblo HS

Ben Dodds - Oregon

W

29.5

29.5

N

Utah VD

Katrina Burlet - Wheaton

W

28.5

28

1st: 139.2

N

Texas Tech KR

Kathleen Bruce - San Joaquin Delta

L

25

28

2nd: 142.5

Point Loma KR

Nick Kjeldgaard

Thomas Routson

N

Pacific VM

Shannon Prier - Concordia

W

28.6

28.4

A

UT Tyler MG

Ben Campbell - Hired

L

27

27.5

Wins: 2

A

El Camino CJ

Dan Lyon - Missouri

L

28.5

28.2

N

El Camino DP

Jason Jordan - Utah

W

B

B

1st: 139.9

A

Texas Tech TR

Brittany Hubble - El Camino

L

27.8

28.1

2nd: 140.2

Point Loma WM

Brandon West

Caleb Moore

A

Long Beach DC

Kyle Cheesewright - C of Idaho

W

28.8

28.7

N

Nevada AV

Kathryn Starkey - Pueblo

W

28.8

28.9

Wins: 4

N

Cal Lutheran KE

Lauren Knoth - Washburn

W

29.6

29.6

A

Berkeley JJ

Shiloh  Rainwater - Mercer

W

27.4

27.5

1st: 143.6

N

Oregon Em

Conner Sabin - Lewis & Clark

L

29

29

2nd: 143.7

Pueblo GT

Max Groznik

Eliana Taylor

A

Abilene Christian AS

Kevin Yanofsky - Berkeley

W

29

28

N

Washburn HM

Sarah Rissberger - Lewis & Clark

W

29

27.5

Wins: 3

A

Texas Tech HL

Jeff Jones - Hired

L

28

27.9

N

Utah HH

Joshua Harzman - Pacific

L

28

27.5

1st: 142

N

Oregon GW

Kelli Brill - Nevada

W

28

27.8

2nd: 138.7

Pueblo HS

Brianna  Heifner

David Salay

N

Belmont Abbey PW

Nicole Brown - Texas Tech

W

27

27

A

Abilene Christian BJ

Kate Earley - Loyola

L

28.2

28

Wins: 2

N

Pacific VM

Ben Dodds - Oregon

L

27.5

27

A

Utah VP

Kelli Brill - Nevada

W

28

27.9

1st: 137.9

A

Washburn WP

Joseph Evans - El Camino

L

27.2

27

2nd: 136.9

Rice RS

Vera  Ranneft

Ryan  Sun

A

Loyola NB

Katrina Burlet - Wheaton

L

27

27

N

Belmont Abbey SO

Dylan Brugman - Abilene Christian

W

29.9

29.8

Wins: 3

N

UT Tyler MG

Kate Earley - Loyola

W

29

28.3

A

Abilene Christian BJ

Richard Ewell - Concordia

W

28.3

28.5

1st: 142.7

N

Boise State OM

Sarah Rissberger - Lewis & Clark

L

28.5

27.5

2nd: 141.1

Rice TP

Sonia Torres

Michael Portal

N

Pacific LG

Kristy McManus - Western Wyoming

L

23

26

A

Pacific RB

Jeremy Christensen - Belmont Abbey

L

26.5

28

Wins: 2

N

Washburn HM

Brandon Fletcher - Long Beach

W

28

29.7

A

Long Beach LR

Ashley Nuckels Cuevas - Point Loma

L

27

27.5

1st: 132.8

N

Utah HS

Richard Ewell - Concordia

W

28.3

28.5

2nd: 139.7

Rio Hondo RH

Samantha Recinos

Patricia  Hughes

A

Oregon PF

Jeff Toney - San Joaquin Delta

L

27.5

26

N

Oregon PS

Brandon Fletcher - Long Beach

L

27.5

27.2

Wins: 2

A

Utah HS

Mitchell Grover - Nevada

L

29

26

N

TTU/Nevada RO

Jeremy Christensen - Belmont Abbey

W

27

27

1st: 139.9

N

Western Wyoming WF

Kevin Calderwood - Washburn

W

28.9

28.8

2nd: 135

Rio Hondo RV

Felix Rodriguez

Chris  Voivedich

N

San Diego State HJ

Ben Reid - Southern Illinois

L

27.4

27

A

El Camino DP

Dan Lyon - Missouri

L

28

27.8

Wins: 0

A

C of Idaho GR

Zac Parker - Hired

L

27.2

27

N

Belmont Abbey SO

Robear Maxwell - Oregon

L

0

0

1st: 82.6

N

Belmont Abbey PW

Brandon Fletcher - Long Beach

L

0

0

2nd: 81.8

Saint Mary's RS

Elisa Rapadas

Maya  Szafraniec

N

Boise State JM

Rob Layne - Utah

L

27.2

26.8

A

Missouri Western MS

Robear Maxwell - Oregon

L

27

27

Wins: 1

A

Western Wyoming WF

Brittany Clark - Boise State

W

27.5

26.5

N

Loyola NB

Duncan Stewart - Lewis & Clark

L

27.5

27.5

1st: 137

N

Western Wyoming PS

Tom Schally - Concordia

L

27.8

28

2nd: 135.8

Saint Mary's TR

Carmen Terlaje

Miranda  Rowley

A

Southern Illinois SS

Matt Reisener - UT Tyler

L

28.8

28.8

N

C of Idaho SS

William Cooney - Belmont Abbey

L

27

27

Wins: 3

N

Belmont Abbey PW

David Bear Saulet - Long Beach

W

27.5

27.5

A

Long Beach GH

Conner Sabin - Lewis & Clark

W

29

28.9

1st: 141.5

A

BAC/Washburn TD

Kevin Yanofsky - Berkeley

W

29.2

28.9

2nd: 141.1

San Diego State HJ

Mary Hetz

Trevor Johnson

A

Rio Hondo RV

Ben Reid - Southern Illinois

W

28.3

28

N

Nevada TL

Tom Schally - Concordia

W

27.8

27.7

Wins: 3

N

Texas Tech KR

Tiffany Dykstra - Utah

L

28

27

A

Concordia CS

Matthew Swanson - Saint Mary's

W

30

30

1st: 141.5

N

UT Tyler HJ

Rob Layne - Utah

L

27.4

27.6

2nd: 140.3

San Joaquin Delta JR

Erika Jauregui

Jordan  Rosales

A

Lewis & Clark BW

Lauren Knoth - Washburn

L

27.5

27.7

N

Mercer AW

Rob Layne - Utah

W

26.6

27.2

Wins: 2

N

Long Beach DC

Ashley Nuckels Cuevas - Point Loma

L

27

26

A

Washburn WP

Sarah Rissberger - Lewis & Clark

L

27.5

28

1st: 136.8

A

Nevada HN

Joe Allen - Washburn

W

28.2

28.2

2nd: 137.1

Southern Illinois SS

Arielle Stephenson

Bobby Swetz

N

Saint Mary's TR

Matt Reisener - UT Tyler

W

29.2

28.7

A

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

Wins: 4

A

Mercer BB

Duncan Stewart - Lewis & Clark

W

29.5

29

N

Oregon GW

Dylan Brugman - Abilene Christian

W

30

29.9

1st: 146.6

N

Lewis & Clark BW

Colin  Patrick - Washington

L

28.6

28.4

2nd: 145

Texas Tech HL

Drew Hoffmaster

Juan Leonardi

A

Utah HH

Joseph Evans - El Camino

W

28.8

28

N

Pacific MJ

Kelli Brill - Nevada

W

27.9

28.5

Wins: 4

N

Pueblo GT

Jeff Jones - Hired

W

28.1

28.3

A

Lewis & Clark BW

Brandon Fletcher - Long Beach

L

28.5

28.3

1st: 140.8

N

Oregon PS

Michael Artime - Puget Sound

W

27.5

27.5

2nd: 140.6

Texas Tech KR

Logan Kelley

Dalton Richardson

N

Utah VP

Ryan Skolnick - Cal Lutheran

W

28.5

28

A

Long Beach GH

Joshua Harzman - Pacific

W

29

29

Wins: 4

A

San Diego State HJ

Tiffany Dykstra - Utah

W

28

28

N

Washburn BK

Kate Earley - Loyola

L

28.5

28.3

1st: 143

A

Pacific VM

Kathleen Bruce - San Joaquin Delta

W

29

28

2nd: 141.3

Texas Tech TR

Fiker Tesfaye

Kimberly Rhodes

N

Missouri BH

Jon Agnew - C of Idaho

L

27

28

A

Lewis & Clark MM

Ben Dodds - Oregon

L

28

28

Wins: 3

N

Pacific MJ

Matt Reisener - UT Tyler

W

27.2

28.5

A

Nevada TL

Kevin Calderwood - Washburn

W

27.6

27.7

1st: 137.3

N

Point Loma KR

Brittany Hubble - El Camino

W

27.5

29.2

2nd: 141.4

TTU/Nevada RO

Aron Rios

Quinton Overholser

N

Washington KS

Shiloh  Rainwater - Mercer

L

26.3

26.1

A

Grand Canyon RK

Lauren Knoth - Washburn

L

27.9

27.8

Wins: 0

N

Utah VP

Grant Tovmasian - Rio Hondo

L

25

29

A

Rio Hondo RH

Jeremy Christensen - Belmont Abbey

L

26.5

26.5

1st: 105.7

N

Concordia DL

Dylan Brugman - Abilene Christian

L

0

0

2nd: 109.4

UT Tyler HJ

Carver Hodgkiss

Nicholas James

A

Cal Lutheran KE

Brittany Hubble - El Camino

L

29.5

28.6

N

Grand Canyon SA

Conner Sabin - Lewis & Clark

W

29.1

29

Wins: 4

N

Long Beach GH

Jeremy Christensen - Belmont Abbey

W

29

28

A

El Camino BA

Steve Farias - Pacific

W

27.5

27

1st: 143.8

A

San Diego State HJ

Rob Layne - Utah

W

28.7

28.5

2nd: 141.1

UT Tyler MG

Mackenzie Marquess

Seth Gurley

A

C of Idaho DB

Robear Maxwell - Oregon

L

27

27

N

Point Loma KR

Ben Campbell - Hired

W

28

28

Wins: 2

A

Rice RS

Kate Earley - Loyola

L

27.5

27.8

N

Abilene Christian AS

Roger Copenhaver - Washington

L

28.2

28.1

1st: 139.4

A

El Camino BA

David Bowers - William Jewell

W

28.7

28.5

2nd: 139.4

Utah CL

Alex Cadena

Van Le

A

Berkeley GG

Brandon  Rivera - San Diego State

L

26.5

26.8

N

Pacific PH

David Bear Saulet - Long Beach

L

28

28

Wins: 1

N

Lewis & Clark BK

Kyle Cheesewright - C of Idaho

L

27.1

27.8

A

Pacific MJ

Brittany Clark - Boise State

L

27.5

27.9

1st: 136.6

A

Belmont Abbey HS

Marc Ouimet - Long Beach

W

27.5

27.9

2nd: 138.4

Utah HH

Jesse Hedin

Skyler Hektner

N

Texas Tech HL

Joseph Evans - El Camino

L

27.5

27

A

Oregon GW

Brittany Hubble - El Camino

W

28.5

29.2

Wins: 3

N

Washington AS

Jon Agnew - C of Idaho

W

28.5

28

A

Pueblo GT

Joshua Harzman - Pacific

W

28

28

1st: 141.5

N

William Jewell HJ

Matthew Hogan - Nevada

L

29

29

2nd: 141.2

Utah HS

Braden Hooton

Jose Soto

N

Missouri Western MS

Matt Gayetsky - UT Tyler

L

27.9

27.8

A

Boise State JM

Alice Lin - Berkeley

L

27.2

27.4

Wins: 1

N

Rio Hondo RH

Mitchell Grover - Nevada

W

27

28.5

A

Grand Canyon SA

Matthew Hogan - Nevada

L

27

27.5

1st: 136.6

A

Rice TP

Richard Ewell - Concordia

L

27.5

28

2nd: 139.2

Utah VD

Morgan Vanderveen

Maria Demarco

A

El Camino BA

Colin  Patrick - Washington

W

B

B

N

Washington AS

Kristy McManus - Western Wyoming

W

24

25

Wins: 2

N

Pacific RB

Joe Allen - Washburn

L

26.3

26.2

A

Pacific VM

Katrina Burlet - Wheaton

L

27

27

1st: 130.6

N

Mercer BB

Brittany Clark - Boise State

L

27.2

27.1

2nd: 131.6

Utah VP

Averie Vockel

Gabi Piril

A

Texas Tech KR

Ryan Skolnick - Cal Lutheran

L

27

26

N

Long Beach DC

Nick  Stump - Grand Canyon

L

28.5

29

Wins: 1

A

TTU/Nevada RO

Grant Tovmasian - Rio Hondo

W

28

27

N

Pueblo HS

Kelli Brill - Nevada

L

27

26.8

1st: 138

A

Washington AS

Kyle Cheesewright - C of Idaho

L

27.5

27.5

2nd: 136.3

Utah YW

Daniel Ybarra

Shad Wojciechowski

A

Berkeley ZK

Sarah Rissberger - Lewis & Clark

L

27.5

27.5

N

Washburn BK

Brittany Clark - Boise State

L

27.8

27.8

Wins: 1

A

Nevada HN

Roger Copenhaver - Washington

L

27.8

27.9

N

Western Wyoming WF

Colin  Patrick - Washington

L

28

27.2

1st: 138.9

N

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

2nd: 138

Washburn BK

Kaitlyn Bull

Ryan Kelly

N

Concordia CS

Roger Copenhaver - Washington

W

28.4

28.3

A

Utah YW

Brittany Clark - Boise State

W

29.9

29.5

Wins: 5

N

Abilene Christian BJ

William Cooney - Belmont Abbey

W

30

30

A

Texas Tech KR

Kate Earley - Loyola

W

29.5

29.3

1st: 146.3

N

Nevada CM

Joshua Harzman - Pacific

W

28.5

29.5

2nd: 146.6

Washburn BS

Quintin Brown

Will Starks

N

Puget Sound HD

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

L

29.2

27.5

A

Long Beach LR

Duncan Stewart - Lewis & Clark

W

29

29

Wins: 4

N

Mercer AW

Joseph Evans - El Camino

W

30