Mile High Part I

Topic 4:30

Round: 5    Div: 1

ROOM

AFFIRMATIVE

NEGATIVE

JUDGE

OSH 101

Southern Illinois RS

Whitman SH

Ryan Hang - Berkeley

OSH 102

Berkeley GY

Puget Sound SR

Robear Maxwell - Oregon

OSH 103

Washburn JB

Concordia EO

Joseph Evans - El Camino

OSH 104

UT Tyler CH

Whitman RP

Jason Jordan - Utah

OSH 105

Long Beach OH

Pacific ER

Emily Halter - Whitman

OSH 106

Oregon Em

Washburn BK

Adam Testerman - Lewis & Clark

OSH 107

William Jewell AH

Point Loma MD

Dylan Brugman - Abilene Christian

OSH 111

William Jewell CJ

Utah SM

Bear Saulet - Concordia

OSH 113

Abilene Christian SO

Nevada MN

Benjamin Mann - Pacific

OSH 130

El Camino HS

Whitman SM

Brandon  Rivera - San Diego State

OSH 131

Long Beach FC

San Diego State JH

Joe Allen - Concordia

OSH 132

Oregon GW

Lewis & Clark MT

Justin Morgan-Parmett - Western Washington

OSH 133

UT Tyler FH

Lewis & Clark GT

Steve Doubledee - Washburn

OSH 134

Oregon EP

Washburn ML

Kristen Stevens - Western Washington

OSH 135

Boulder BB

Air Force HT

Kathryn Starkey - CSU Pueblo

OSH 136

Texas Tech IR

Lewis & Clark BP

Lauren Knoth - Washburn

OSH 137

Puget Sound HM

Rio Hondo CS

Kevin Kuswa - Whitman

OSH 138

Oregon RS

Abilene Christian SA

Joseph Hykan - Whitman

OSH 175

Saint Mary's EG

Boulder SB

Matthew Hogan - Nevada

OSH 202

Whitman TE

Washburn PW

Kevin Calderwood - Concordia

OSH 204

Mercer BB

Western Washington MP

Steve Clemmons - Oregon

OSH 230

William Jewell HK

Concordia CO

Logan Emlet - Puget Sound

OSH 231

Texas Tech MH

Nevada AL

Ben Campbell - Abilene Christian

OSH 232

Nevada HT

Pacific BH

Korry  Harvey - Western Washington

OSH 233

Washburn HB

Concordia TV

Will Van Treuren - Boulder

OSH 234

Utah HH

Concordia VV

Vasile Stanescu - Mercer

OSH 235

Saint Mary's/Berkeley LR

Nevada MV

Ben Reid - Southern Illinois

OSH 236

Lewis & Clark KM

Rice PR

Matt Gayetsky - UT Tyler

OSH 237

Western Washington TB

Whitman WW

Rosemary  Loehr - William Jewell

OSH 238

UT Tyler SH

Point Loma WG

Brendan Silk - Western Washington

BU C 105

San Diego State BH

Lewis & Clark NK

Matthew Swanson - Saint Mary's

BU C 106

Mercer HP

Oregon EV

Tracy Valgento - Hired

BU C 107

Texas Tech LR

Rio Hondo PR

Tiffany Dykstra - Utah

BU C 108

CSU Pueblo VB

Rice PS

Alyssa  Sambor - Texas Tech

BU C 203

Lewis & Clark MP

Utah TW

Nick Matthews - Long Beach

BU C 204

Air Force KM

Concordia DW

Steve Farias - Pacific

BU C 206

Rio Hondo YR

Oregon PS

Marten King - Puget Sound

BU C 207

Texas Tech CF

Air Force oM

Kendra Thomas - Hired

BU C 208

Rio Hondo VH

Boulder PL

Rob Layne - Utah

BU C 210

Rice BC

Oregon PW

Joe Provencher - Lewis & Clark

CSU Pueblo PB

zBYE

ZZZ-BYE

BU C 211

Rio Hondo RV

CSU Pueblo WA

Phil Sharp - Nevada

BU C 212

Texas Tech CC

Western Washington RR

Nigel Ramoz-Leslie - Hired

BU C 301

CSU Pueblo OT

Western Washington OM

Dena Counts - Abilene Christian