Chabot AF

DaCobi Anderson

Melaak Feleke

N

Rice CS

Nicholas Aguirre - San Joaquin Delta

L

29

27

A

Diablo Valley MM

Haley Courtney - Pt Loma

W

29.5

29

Wins: 2

N

San Joaquin Delta OT

Ben Mann - Utah

L

27.6

27.8

A

Nevada VC

Rob Layne - Utah

L

28.3

28.5

1st: 168.9

A

Pt Loma CJ

Grace Miller - Nevada

W

28.5

28

2nd: 168.3

N

Pt Loma KS

Tim Elizondo - Columbia

L

26

28

Diablo Valley MM

Meredith Mountjoy

Dylan McIlvena-Davis

A

Santa Clara KH

David Worth - Rice

W

28

27.5

N

Chabot AF

Haley Courtney - Pt Loma

L

27.5

27

Wins: 3

A

Pt Loma LG

Burke Thomson - San Joaquin Delta

W

30

28

N

Santa Rosa CP

Reed Ramsey - Pacific

L

27.5

27

1st: 169.5

A

Utah WV

Ted Torous - Rice

W

29

25

2nd: 161

N

Rice TB

Jakob Christensen - Nevada

L

27.5

26.5

Idaho SD

Aanish Shamim

Tyler Durbin

A

Rice TB

Haley Courtney - Pt Loma

W

29.5

30

N

San Joaquin Delta OT

Alexis Litzky - City College SF

W

28.5

28

Wins: 5

N

Rice LA

Brandon Garcia - Hired

W

29.2

29.3

A

Utah NS

Jonathan Veal - Pt Loma

W

28.9

29.8

1st: 172.8

A

Pt Loma HC

Sasan Kasravi - Diablo Valley

W

28.5

28.4

2nd: 174.5

N

Pacific PV

Rob Layne - Utah

L

28.2

29

Nevada NT

Joshua Nelson

Sean Thai

A

Santa Rosa RK

Jasraj Deol - Hired

W

29

28

N

Rice LA

Ben Mann - Utah

L

28.1

27.9

Wins: 4

N

Pacific LM

Haley Courtney - Pt Loma

W

30

29

A

San Jose State YQ

Ryan Skolnick - Santa Clara

W

29

28

1st: 173.5

N

Santa Rosa CP

Evan  Haynes - Pacific

L

29.4

29.6

2nd: 169.5

A

Rice CS

Eric Fletcher - Fresno City

W

28

27

Nevada VC

John Villanueva

Kaitie Christensen

A

Pt Loma KS

Eric Fletcher - Fresno City

L

26

27

N

Pacific JG

Jonathan Veal - Pt Loma

L

28

29

Wins: 1

A

Rice TB

Justin Flick - San Jose State

L

27

27.2

N

Chabot AF

Rob Layne - Utah

W

27.6

28.4

1st: 165.5

A

Pacific CM

Kyle Cheesewright - Idaho

L

27.7

27.8

2nd: 168.2

N

Pt Loma CJ

Evan  Haynes - Pacific

L

29.2

28.8

Pacific CM

Megan  Chatelain

Matt Maki

N

Rice LZ

Grace Miller - Nevada

L

29

28

A

Pt Loma HC

Frank Montano - Hired

L

28.8

28.6

Wins: 3

A

Pt Loma CJ

Banafshae Khan - Hired

W

28.5

28.4

N

Pt Loma LG

Jasraj Deol - Hired

L

28

27

1st: 171.6

N

Nevada VC

Kyle Cheesewright - Idaho

W

28.3

28.2

2nd: 169.2

A

Pt Loma DK

Kathryn Torralva - San Joaquin Delta

W

29

29

Pacific JG

Erika Jauregui

Kayla Gerdes

N

Santa Rosa CP

Ryan Skolnick - Santa Clara

L

0

0

A

Nevada VC

Jonathan Veal - Pt Loma

W

29.3

29.5

Wins: 4

A

Rice LZ

Duncan Stewart - Utah

W

28.2

27.9

N

Utah WV

Ryan Guy - Modesto

W

28.5

29

1st: 142

A

Rice TB

Somerset Bassett - Santa Rosa

L

28

27

2nd: 141.9

N

Pt Loma HC

Jared Anderson - Hired

W

28

28.5

Pacific LM

Dominic Lesaca

Melissa  Munoz

A

Utah WV

Daniel  Armbrust - Nevada

W

29.3

0

N

San Jose State YQ

Rob Layne - Utah

W

28.5

0

Wins: 4

A

Nevada NT

Haley Courtney - Pt Loma

L

28.5

25

N

Rice TB

Duncan Stewart - Utah

L

28

0

1st: 173.8

N

Santa Rosa RK

Ryan Guy - Modesto

W

29.5

0

2nd: 25

A

Utah NS

Somerset Bassett - Santa Rosa

W

30

0

Pacific PL

Ravi Prasad

Connor Lemon

A

San Jose State YQ

Ryan Sun - Rice

W

28.5

27.5

N

Utah WV

Banafshae Khan - Hired

L

28.3

27.8

Wins: 2

N

Pt Loma HC

Scott Laczko - San Jose State

L

0

0

A

Pt Loma DK

Ted Torous - Rice

L

28

27

1st: 135.4

A

San Joaquin Delta OT

Ged Valenzuela - Pt Loma

L

28

27.5

2nd: 131.8

N

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

Pacific PV

Dallas  Phillips

Paul Villa

N

Pt Loma MG

Justin Flick - San Jose State

W

29

28.8

A

Pt Loma LG

Ryan Sun - Rice

W

29.5

29

Wins: 6

A

Utah SF

Ryan Guy - Modesto

W

30

29.8

N

San Jose State BP

Jakob Christensen - Nevada

W

29.3

28.8

1st: 176.7

N

Utah NS

Brandon West - Pt Loma

W

29.8

29.9

2nd: 174.9

A

Idaho SD

Rob Layne - Utah

W

29.1

28.6

Pt Loma CJ

AJ Crawford

Sam Jones

A

Utah SF

Scott Laczko - San Jose State

L

26

25

N

San Jose State BP

Daniel  Armbrust - Nevada

L

28.1

28.6

Wins: 2

N

Pacific CM

Banafshae Khan - Hired

L

27.9

27.8

A

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

1st: 165.2

N

Chabot AF

Grace Miller - Nevada

L

27.5

27

2nd: 164.3

A

Nevada VC

Evan  Haynes - Pacific

W

28.2

28.5

Pt Loma DK

Sarah DiSalvo

Hannah Kurowski

A

Utah NS

Mike Epley - City College SF

L

28.5

27.5

N

Utah SF

Jasraj Deol - Hired

L

27

26

Wins: 2

A

Santa Rosa RK

Sasan Kasravi - Diablo Valley

L

29

29.1

N

Pacific PL

Ted Torous - Rice

W

29

29.5

1st: 169.6

A

San Jose State YQ

Ben Mann - Utah

W

28.1

27.9

2nd: 168

N

Pacific CM

Kathryn Torralva - San Joaquin Delta

L

28

28

Pt Loma HC

Nathaniel Hosmer

Ali Cleveland

A

San Joaquin Delta OT

Jonathan  Bruce - Pacific

W

27

29

N

Pacific CM

Frank Montano - Hired

W

28.9

29.2

Wins: 4

A

Pacific PL

Scott Laczko - San Jose State

W

B

B

N

Rice LZ

Somerset Bassett - Santa Rosa

W

30

29

1st: 169.9

N

Idaho SD

Sasan Kasravi - Diablo Valley

L

28.2

28.3

2nd: 172.2

A

Pacific JG

Jared Anderson - Hired

L

27.5

28

Pt Loma KS

Gabby  Kaufman

Julia Shotwell

N

Nevada VC

Eric Fletcher - Fresno City

W

27

28

A

Santa Rosa CP

Brandon Garcia - Hired

L

28.6

28.5

Wins: 4

N

Utah NS

Ryan Sun - Rice

L

28

27

A

San Joaquin Delta OT

Kevin Steeper - Santa Rosa

W

27.5

28.5

1st: 169.2

N

Rice LZ

Frank Montano - Hired

W

29.1

29

2nd: 168.5

A

Chabot AF

Tim Elizondo - Columbia

W

29

27.5

Pt Loma LG

James Laky

Lucie Gillette

A

San Jose State BP

Reed Ramsey - Pacific

W

28.5

28

N

Pacific PV

Ryan Sun - Rice

L

27.5

28

Wins: 4

N

Diablo Valley MM

Burke Thomson - San Joaquin Delta

L

29

26

A

Pacific CM

Jasraj Deol - Hired

W

29

30

1st: 170.9

N

Santa Clara KH

Banafshae Khan - Hired

W

27.9

28

2nd: 168.7

A

Rice LA

Mike Epley - City College SF

W

29

28.7

Pt Loma MG

Montana Massone

Heritage  Ganasi

A

Pacific PV

Justin Flick - San Jose State

L

27.5

27.7

N

Utah NS

Sasan Kasravi - Diablo Valley

L

27.5

27

Wins: 2

A

San Jose State BP

Jasraj Deol - Hired

L

26

28

N

Santa Clara KH

Grace Miller - Nevada

L

27

27.3

1st: 163.8

A

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

2nd: 165.6

N

San Jose State YQ

Jeff Toney - San Joaquin Delta

W

28.5

28

Rice CS

Annie Chen

Maddie Scannell

A

Chabot AF

Nicholas Aguirre - San Joaquin Delta

W

30

28

N

Santa Rosa RK

Kathryn Torralva - San Joaquin Delta

L

28

28

Wins: 3

A

Santa Rosa CP

Rob Layne - Utah

W

27.6

27.4

N

Utah SF

Justin Flick - San Jose State

L

27.8

27.6

1st: 168.9

A

San Jose State BP

Kevin Steeper - Santa Rosa

W

28.5

28

2nd: 166

N

Nevada NT

Eric Fletcher - Fresno City

L

27

27

Rice LA

Amy Lin

Joel Abraham

N

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

A

Nevada NT

Ben Mann - Utah

W

28.2

28

Wins: 3

A

Idaho SD

Brandon Garcia - Hired

L

28.8

28.9

N

Santa Rosa RK

Frank Montano - Hired

W

29.1

29

1st: 171

A

Utah SF

Tim Elizondo - Columbia

L

28

27.5

2nd: 170.3

N

Pt Loma LG

Mike Epley - City College SF

L

28.4

28.5

Rice LZ

Cole Lambo

Natalie Zur

A

Pacific CM

Grace Miller - Nevada

W

28.5

29.5

N

Santa Clara KH

Ged Valenzuela - Pt Loma

W

27

28.5

Wins: 2

N

Pacific JG

Duncan Stewart - Utah

L

27.5

27.7

A

Pt Loma HC

Somerset Bassett - Santa Rosa

L

28

27

1st: 166.4

A

Pt Loma KS

Frank Montano - Hired

L

28.4

28.3

2nd: 168.5

N

San Joaquin Delta OT

Reed Ramsey - Pacific

L

27

27.5

Rice TB

Sonia Torres

Jason Barton

N

Idaho SD

Haley Courtney - Pt Loma

L

28.5

28

A

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

Wins: 5

N

Nevada VC

Justin Flick - San Jose State

W

29.5

29

A

Pacific LM

Duncan Stewart - Utah

W

28.1

28

1st: 174.1

N

Pacific JG

Somerset Bassett - Santa Rosa

W

30

29

2nd: 171.6

A

Diablo Valley MM

Jakob Christensen - Nevada

W

29

29

San Joaquin Delta OT

Andre Olivia

Robert Torralva

N

Pt Loma HC

Jonathan  Bruce - Pacific

L

26

28

A

Idaho SD

Alexis Litzky - City College SF

L

27.6

28.6

Wins: 3

A

Chabot AF

Ben Mann - Utah

W

27.8

28.2

N

Pt Loma KS

Kevin Steeper - Santa Rosa

L

27

28

1st: 165.9

N

Pacific PL

Ged Valenzuela - Pt Loma

W

28.5

29

2nd: 171.8

A

Rice LZ

Reed Ramsey - Pacific

W

29

30

San Jose State BP

Avangeline Balingit

Jessa Parayno

N

Pt Loma LG

Reed Ramsey - Pacific

L

27

27.4

A

Pt Loma CJ

Daniel  Armbrust - Nevada

W

28.4

28.9

Wins: 2

N

Pt Loma MG

Jasraj Deol - Hired

W

29

27

A

Pacific PV

Jakob Christensen - Nevada

L

26.8

26.5

1st: 165.7

N

Rice CS

Kevin Steeper - Santa Rosa

L

26.5

27

2nd: 164.3

A

Santa Rosa RK

Duncan Stewart - Utah

L

28

27.5

San Jose State YQ

America Yamaguchi

Anum Qazi

N

Pacific PL

Ryan Sun - Rice

L

28

27

A

Pacific LM

Rob Layne - Utah

L

27.6

26.7

Wins: 1

A

Santa Clara KH

Jonathan Veal - Pt Loma

W

27.5

27.2

N

Nevada NT

Ryan Skolnick - Santa Clara

L

27

26

1st: 167.1

N

Pt Loma DK

Ben Mann - Utah

L

28

27.1

2nd: 160

A

Pt Loma MG

Jeff Toney - San Joaquin Delta

L

29

26

Santa Clara KH

Daisy Kooks

Steven Herman

N

Diablo Valley MM

David Worth - Rice

L

27.5

27.5

A

Rice LZ

Ged Valenzuela - Pt Loma

L

28

29

Wins: 1

N

San Jose State YQ

Jonathan Veal - Pt Loma

L

27.1

28

A

Pt Loma MG

Grace Miller - Nevada

W

27.5

28

1st: 164.3

A

Pt Loma LG

Banafshae Khan - Hired

L

27.2

27.6

2nd: 167.6

N

Utah WV

Haley Courtney - Pt Loma

L

27

27.5

Santa Rosa CP

Lola Collaso

McKenna Peterson

A

Pacific JG

Ryan Skolnick - Santa Clara

W

B

B

N

Pt Loma KS

Brandon Garcia - Hired

W

28.8

28.7

Wins: 4

N

Rice CS

Rob Layne - Utah

L

27.2

27.4

A

Diablo Valley MM

Reed Ramsey - Pacific

W

28

28.5

1st: 170.9

A

Nevada NT

Evan  Haynes - Pacific

W

29.5

29

2nd: 170.8

N

Utah SF

Daniel  Armbrust - Nevada

L

28.9

28.7

Santa Rosa RK

James Gooler Rogers

Virginia Kerr

N

Nevada NT

Jasraj Deol - Hired

L

27

26

A

Rice CS

Kathryn Torralva - San Joaquin Delta

W

28

29

Wins: 3

N

Pt Loma DK

Sasan Kasravi - Diablo Valley

W

29.2

29.3

A

Rice LA

Frank Montano - Hired

L

28.4

28.5

1st: 170

A

Pacific LM

Ryan Guy - Modesto

L

29

29.2

2nd: 170.5

N

San Jose State BP

Duncan Stewart - Utah

W

28.4

28.5

Utah NS

Courtney Nilson

Amanda Shepherd

N

Pt Loma DK

Mike Epley - City College SF

W

29

28

A

Pt Loma MG

Sasan Kasravi - Diablo Valley

W

28.5

29.5

Wins: 3

A

Pt Loma KS

Ryan Sun - Rice

W

28.5

27.5

N

Idaho SD

Jonathan Veal - Pt Loma

L

29

27.8

1st: 173

A

Pacific PV

Brandon West - Pt Loma

L

30

29

2nd: 168.8

N

Pacific LM

Somerset Bassett - Santa Rosa

L

28

27

Utah SF

Jose Soto

Chris De Freitas

N

Pt Loma CJ

Scott Laczko - San Jose State

W

28

27

A

Pt Loma DK

Jasraj Deol - Hired

W

29

28

Wins: 5

N

Pacific PV

Ryan Guy - Modesto

L

28.8

29

A

Rice CS

Justin Flick - San Jose State

W

27.9

27.7

1st: 171.5

N

Rice LA

Tim Elizondo - Columbia

W

28

29

2nd: 169.7

A

Santa Rosa CP

Daniel  Armbrust - Nevada

W

29.8

29

Utah WV

Shad Wojciechowski

Averie Vockel

N

Pacific LM

Daniel  Armbrust - Nevada

L

28.5

28.9

A

Pacific PL

Banafshae Khan - Hired

W

28.7

29

Wins: 3

N

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

A

Pacific JG

Ryan Guy - Modesto

L

28.4

28.7

1st: 171.7

N

Diablo Valley MM

Ted Torous - Rice

L

28

28

2nd: 172.3

A

Santa Clara KH

Haley Courtney - Pt Loma

W

29.5

29