Bellevue RJ

Noelle Rittenhouse

Imoniee Johnson

N

William Jewell CG

Nadia Steck - Lewis & Clark

L

27.5

27.3

A

Rio Hondo RL

Luke Yeates - Boise State

W

29

27

Wins: 1

N

Utah PC

Lindsay Van Luvanee - Concordia

L

28.4

28.3

A

Pacific JG

Josh Vannoy - Grand Canyon

L

27

23

1st: 138.4

N

San Diego State SC

Alyson  Escalante - Oregon

L

26.5

27

2nd: 132.6

Berkeley AD

Zara Andrabi

Salim Damerdji

A

Western Washington OO

Rob Layne - Utah

W

28.9

28.2

N

Texas Tech DT

Grace Miller - Nevada

L

28

28

Wins: 4

N

Oregon TR

Caitlin Smith - Minnesota

W

29.2

29

A

El Camino LY

Duncan Stewart - Utah

W

28.6

28.5

1st: 142.7

A

Concordia TG

Margaret  Rockey - Western Washington

W

28

28

2nd: 141.7

Berkeley KL

Tom Kadie

Thomas Liao

N

Western Washington CF

Daniel  Armbrust - Hired Judges

W

30

30

A

William Jewell CG

Zac Parker - Lewis & Clark

W

28.4

28.6

Wins: 5

N

Concordia LC

Joseph Evans - El Camino

W

29.5

29

A

El Camino SL

Zachary  Kuykendall - Grand Canyon

W

28

29

1st: 144.9

A

Rice LA

Reed Ramsey - Pacific

W

29

29.5

2nd: 146.1

Berkeley RH

Isabella Riezler

Anna Hwang

A

Western Washington AD

Christopher Miles - St Mary's

W

28.3

28.5

N

Concordia VP

Caitlin Smith - Minnesota

L

28.3

28

Wins: 3

A

Lewis & Clark RB

Keith Corley - William Jewell

L

26.9

26.7

N

Grand Canyon HL

Eliana Taylor - Hired Judges

W

27.8

27.5

1st: 139.3

N

Nevada NT

David Hansen - Texas Tech

W

28

28.5

2nd: 139.2

Berkeley YT

Brian Yang

Henry Tolchard

N

Utah PC

Alyson  Escalante - Oregon

W

28.9

28.7

A

San Diego State SC

Gabriel  Murillo  - North Texas

W

29.5

29

Wins: 4

A

Concordia VP

Eliana Taylor - Hired Judges

W

28.7

28.5

N

Rice LA

Joseph Allen - Oregon

W

29.2

28.4

1st: 145.2

N

Texas Tech GH

Steve Farias - Pacific

L

28.9

28.6

2nd: 143.2

Boise State JM

Hailie Johnson-Waskow

Mackenzie Moss

A

Utah NS

Eliana Taylor - Hired Judges

L

28.3

28

N

Western Washington OO

Antony Penders - Bellevue

W

28.8

28.8

Wins: 2

N

North Texas RP

Duncan Stewart - Utah

W

28.6

28.6

A

William Jewell CG

Caitlin Smith - Minnesota

L

28.8

29

1st: 141

N

Oregon SD

Josh Vannoy - Grand Canyon

L

26.5

27

2nd: 141.4

Boise State MB

Jamie Maas

Ximena Bustillo

N

Texas Tech GK

Arman Jaffer - Berkeley

W

29.4

28.5

A

Concordia GC

Brittany Hubble - El Camino

W

28

26.5

Wins: 4

N

Oregon HQ

Christopher Miles - St Mary's

W

29.3

28.4

A

Rio Hondo DR

Daniel  Armbrust - Hired Judges

W

30

29.6

1st: 145.5

N

William Jewell HU

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

L

28.8

27.3

2nd: 140.3

College of Idaho BJ

Lydia Brown

Blake Jones

A

Texas Tech GH

Gabriel  Murillo  - North Texas

L

28.1

28

N

Rice ZL

Joseph Evans - El Camino

W

27

27.5

Wins: 2

A

St Mary's GS

Evan  Haynes - Pacific

L

28.6

29

N

San Diego State MB

Ben Mann - Utah

W

28.2

28.3

1st: 138.9

A

Mercer LA

Zac Parker - Lewis & Clark

L

27

27

2nd: 139.8

College of Idaho KH

Dharma Koffer

Gabriel Hall

N

Texas Tech FH

Caitlin Smith - Minnesota

W

28.8

28.7

A

El Camino LY

Alex Cadena - Rio Hondo

L

28

27.5

Wins: 2

N

Lewis & Clark GP

David Hansen - Texas Tech

L

27

26.9

A

Western Washington CF

Nadia Steck - Lewis & Clark

L

28.5

28.5

1st: 140.3

A

Rio Hondo GK

David Worth - Rice

W

28

28

2nd: 139.6

Concordia GC

Kaitlyn  Gleeson

Natasha  Calilung

A

Texas Tech DT

Joseph Evans - El Camino

L

27

26.5

N

Boise State MB

Brittany Hubble - El Camino

L

26.5

27.2

Wins: 3

N

Western Washington AD

Jason  Edgar - San Diego State

W

27.5

28.5

A

Rio Hondo MJ

Katelyn Johnson - Texas Tech

W

27

28

1st: 136.2

A

Minnesota FS

Korry  Harvey - Western Washington

W

28.2

27.5

2nd: 137.7

Concordia LC

Benjamin Lange

Ryan Corso-Gonzales

N

St Mary's RJ

Grace Miller - Nevada

W

28

28

A

Western Washington CF

Rob Layne - Utah

W

27.7

28.4

Wins: 3

A

Berkeley KL

Joseph Evans - El Camino

L

28

27.5

N

Pacific/SJDC CT

Alyson  Escalante - Oregon

W

28

28.2

1st: 139.7

A

Lewis & Clark GP

Christopher Miles - St Mary's

L

28

27.9

2nd: 140

Concordia TG

Judith Teruya

Meghan Gleeson

A

St Mary's GS

Reed Ramsey - Pacific

W

29.5

29

N

Pacific JG

Jackson DeVight - Texas Tech

W

29

28.5

Wins: 3

N

El Camino LY

Alyson  Escalante - Oregon

W

28.9

28.6

A

Lewis & Clark GP

Kinny Torre - Western Washington

L

28.2

28.1

1st: 143.6

N

Berkeley AD

Margaret  Rockey - Western Washington

L

28

27.8

2nd: 142

Concordia VP

David Vasquez

Josiah Popp

N

San Diego State SC

Kyle Dennis - William Jewell

W

26.5

26.5

A

Berkeley RH

Caitlin Smith - Minnesota

W

28.5

29

Wins: 4

N

Berkeley YT

Eliana Taylor - Hired Judges

L

28

28

A

Utah PC

Joe Provencher - Texas Tech

W

29.8

27.5

1st: 141.6

A

William Jewell CG

Daniel  Armbrust - Hired Judges

W

28.8

29

2nd: 140

El Camino LY

Rachel Lobo

Leia Yen

A

San Diego State MB

Joseph Allen - Oregon

W

27.2

27.4

N

College of Idaho KH

Alex Cadena - Rio Hondo

W

26.5

27

Wins: 2

A

Concordia TG

Alyson  Escalante - Oregon

L

28

27.7

N

Berkeley AD

Duncan Stewart - Utah

L

28.6

28.4

1st: 138.8

N

Pacific/SJDC CT

Katelyn Johnson - Texas Tech

L

28.5

29

2nd: 139.5

El Camino MM

Victoria Marshall

John Masi

N

Rio Hondo RL

Joe Provencher - Texas Tech

W

27.8

27.3

A

Utah PC

Nadia Steck - Lewis & Clark

L

28.3

28

Wins: 2

N

William Jewell CG

David Worth - Rice

L

27.5

28

A

Oregon TR

Grace Miller - Nevada

W

29.5

28

1st: 141.1

A

St Mary's RJ

Duncan Stewart - Utah

L

28

27.7

2nd: 139

El Camino SL

Samal Senaratna

Damon Lawson

A

Rio Hondo MJ

Zac Parker - Lewis & Clark

W

27

27

N

San Diego State MB

Christopher Miles - St Mary's

L

27.7

27.8

Wins: 2

A

Grand Canyon HL

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

W

27.4

27.2

N

Berkeley KL

Zachary  Kuykendall - Grand Canyon

L

27.5

27

1st: 136.9

N

Utah PC

Eliana Taylor - Hired Judges

L

27.3

27.3

2nd: 136.3

Grand Canyon CA

Matthew Calderwood

Taylor Alandzes

N

Rio Hondo MG

Luke Yeates - Boise State

W

28

28.5

A

Oregon HQ

Katelyn Johnson - Texas Tech

L

28.5

28

Wins: 2

A

San Diego State MB

Sarah Neubaum - Hired Judges

W

28.5

28.4

N

William Jewell HU

Zach Schneider - Hired Judges

L

28.3

28.4

1st: 142.2

N

Rio Hondo DR

Evan  Haynes - Pacific

L

28.9

28.8

2nd: 142.1

Grand Canyon HL

Ashley Hofteizer

Grace Laidlaw

A

Rio Hondo DR

Zach Schneider - Hired Judges

L

27.8

27.6

N

Lewis & Clark GP

Jesse Hedin - Utah

W

28.5

29

Wins: 1

N

El Camino SL

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

L

27.2

27.1

A

Berkeley RH

Eliana Taylor - Hired Judges

L

27.3

27.3

1st: 137.3

N

Rice TB

Keith Corley - William Jewell

L

26.5

27.5

2nd: 138.5

Lewis & Clark GP

Colin Gesik

Sophie Picton

N

Rio Hondo GK

Sarah Neubaum - Hired Judges

W

28.6

28.7

A

Grand Canyon HL

Jesse Hedin - Utah

L

28

29.5

Wins: 4

A

College of Idaho KH

David Hansen - Texas Tech

W

28.8

28.8

N

Concordia TG

Kinny Torre - Western Washington

W

28.2

28.3

1st: 141.7

N

Concordia LC

Christopher Miles - St Mary's

W

28.1

28.2

2nd: 143.5

Lewis & Clark RB

Brandon Roth

Charlie Brothersen

A

Rice ZL

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

W

28.2

28

N

Utah NS

Patricia Hughes - Rio Hondo

L

27

26

Wins: 3

N

Berkeley RH

Keith Corley - William Jewell

W

28.4

27.5

A

Oregon HQ

Evan  Haynes - Pacific

W

29.4

29

1st: 141.5

A

Mercer BB

Zach Schneider - Hired Judges

L

28.5

28.3

2nd: 138.8

Mercer BB

Jazmine Buckley

Kyle  Bligen

N

Rice TB

Ben Mann - Utah

W

28.3

29.1

A

St Mary's RJ

Kyle Cheesewright - College of Idaho

W

30

30

Wins: 4

A

North Texas HH

Josh Vannoy - Grand Canyon

W

28.5

30

N

Texas Tech GH

Margaret  Rockey - Western Washington

L

28.6

28.6

1st: 143.8

N

Lewis & Clark RB

Zach Schneider - Hired Judges

W

28.4

28.6

2nd: 146.3

Minnesota DC

Henry Dikeman

Emily  Clarke

N

Pacific/SJDC CT

Antony Penders - Bellevue

L

28

27.5

A

William Jewell HU

Daniel  Armbrust - Hired Judges

L

28.3

28.5

Wins: 2

N

Oregon TK

Grace Miller - Nevada

W

28

28

A

Oregon SD

Keith Corley - William Jewell

L

27

27

1st: 137.3

N

Western Washington AD

Arman Jaffer - Berkeley

W

26

28.1

2nd: 139.1

Minnesota FS

Holly Kay Fena

Sara De Sobrino

A

Pacific LV

Vasile Stanescu - Mercer

W

27.5

27

N

North Texas RP

Arman Jaffer - Berkeley

W

27.7

28.1

Wins: 2

A

William Jewell HU

Nadia Steck - Lewis & Clark

L

28

28.2

N

North Texas HH

David Worth - Rice

L

27

27

1st: 137.2

N

Concordia GC

Korry  Harvey - Western Washington

L

27

27.1

2nd: 137.4

Nevada NT

Joshua Nelson

Sean Thai

N

Oregon SD

Steve Farias - Pacific

W

27.1

27

A

Texas Tech GK

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

L

28.3

28.1

Wins: 2

N

Pacific LV

Zach Schneider - Hired Judges

L

28.3

27.9

A

Texas Tech FH

Trevor Greenan - Berkeley

W

28.7

28.4

1st: 141.3

A

Berkeley RH

David Hansen - Texas Tech

L

28.9

29.5

2nd: 140.9

North Texas HH

Abron Hester

Matthew  Hernandez

A

Oregon TR

Lindsay Van Luvanee - Concordia

W

28.8

28.6

N

Western Washington AD

Vasile Stanescu - Mercer

W

28

28.9

Wins: 3

N

Mercer BB

Josh Vannoy - Grand Canyon

L

29

28

A

Minnesota FS

David Worth - Rice

W

28

28

1st: 142.3

A

Texas Tech DT

Kinny Torre - Western Washington

L

28.5

28.4

2nd: 141.9

North Texas RP

James  Renfroe

Michael  Pulver

N

Oregon TK

Kyle Cheesewright - College of Idaho

W

27.5

28

A

Minnesota FS

Arman Jaffer - Berkeley

L

27.3

27.2

Wins: 2

A

Boise State JM

Duncan Stewart - Utah

L

28.4

28.5

N

Rio Hondo MG

Reed Ramsey - Pacific

W

28

28.5

1st: 139

N

Utah NS

Trevor Greenan - Berkeley

L

27.8

28

2nd: 140.2

Oregon HQ

Clare  Hamblen

Katie Quines

A

Pacific JG

David Hansen - Texas Tech

W

28.5

28.1

N

Grand Canyon CA

Katelyn Johnson - Texas Tech

W

28

28

Wins: 3

A

Boise State MB

Christopher Miles - St Mary's

L

28.5

28.6

N

Lewis & Clark RB

Evan  Haynes - Pacific

L

28.9

29.3

1st: 143

N

Rio Hondo MJ

Joe Provencher - Texas Tech

W

29.1

29

2nd: 143

Oregon SD

Conrad Sproul

Gracia Dodds

A

Nevada NT

Steve Farias - Pacific

L

26.8

26.9

N

William Jewell FT

Ben Mann - Utah

W

B

B

Wins: 3

A

Texas Tech GH

Zac Parker - Lewis & Clark

L

28.2

28

N

Minnesota DC

Keith Corley - William Jewell

W

27

27

1st: 137.5

A

Boise State JM

Josh Vannoy - Grand Canyon

W

28

26

2nd: 134.9

Oregon TK

Alex  Turner

Joseph Kreitzberg

A

North Texas RP

Kyle Cheesewright - College of Idaho

L

27.2

27.4

N

Rice LA

Trevor Greenan - Berkeley

L

27.2

27

Wins: 1

A

Minnesota DC

Grace Miller - Nevada

L

27

27

N

St Mary's RJ

Lindsay Van Luvanee - Concordia

L

28.2

28.4

1st: 136.9

N

William Jewell FT

Nadia Steck - Lewis & Clark

W

27.3

27.4

2nd: 137.2

Oregon TR

Dan Tuderica

Emma Rosander

N

North Texas HH

Lindsay Van Luvanee - Concordia

L

28.7

28.5

A

Mercer LA

Grant Tovmasian - Rio Hondo

W

27.5

28

Wins: 2

A

Berkeley AD

Caitlin Smith - Minnesota

L

28.2

28

N

El Camino MM

Grace Miller - Nevada

L

29

28.5

1st: 141

N

Texas Tech FH

Ben Mann - Utah

W

27.6

27.7

2nd: 140.7

Pacific JG

Erika Jauregui

Kayla Gerdes

N

Oregon HQ

David Hansen - Texas Tech

L

27.5

27.6

A

Concordia TG

Jackson DeVight - Texas Tech

L

28.5

28

Wins: 2

A

Rice ZL

Margaret  Rockey - Western Washington

W

28.1

28

N

Bellevue RJ

Josh Vannoy - Grand Canyon

W

26

26.6

1st: 138.8

A

Western Washington CF

Lindsay Van Luvanee - Concordia

L

28.7

28.8

2nd: 139

Pacific LV

Dominic Lesaca

Paul Villa

N

Minnesota FS

Vasile Stanescu - Mercer

L

28

28.5

A

Rio Hondo GK

Sean McKean - Oregon

W

28.9

27.8

Wins: 4

A

Nevada NT

Zach Schneider - Hired Judges

W

28.8

29.3

N

Texas Tech DT

Kyle Dennis - William Jewell

W

27

29

1st: 141.7

N

Texas Tech GK

Caitlin Smith - Minnesota

W

29

29.4

2nd: 144

Pacific/SJDC CT

Megan  Chatelain

Robert Torralva

A

Minnesota DC

Antony Penders - Bellevue

W

28.4

28.3

N

Texas Tech GH

Zach Schneider - Hired Judges

L

28

28.4

Wins: 3

N

Rio Hondo MJ

Daniel  Armbrust - Hired Judges

W

29

29.1

A

Concordia LC

Alyson  Escalante - Oregon

L

27.9

27.3

1st: 141.3

A

El Camino LY

Katelyn Johnson - Texas Tech

W

28

28.5

2nd: 141.6

Rice LA

Amy Lin

Joel Abraham

N

Mercer LA

Katelyn Johnson - Texas Tech

W

27

27.5

A

Oregon TK

Trevor Greenan - Berkeley

W

27.9

27.8

Wins: 3

N

Utah NS

Arman Jaffer - Berkeley

W

28.4

28.3

A

Berkeley YT

Joseph Allen - Oregon

L

28.1

27.2

1st: 138.9

N

Berkeley KL

Reed Ramsey - Pacific

L

27.5

27

2nd: 137.8

Rice TB

Sonia Torres

Jason Barton

A

Mercer BB

Ben Mann - Utah

L

28

27.9

N

St Mary's GS

Eliana Taylor - Hired Judges

L

28.3

28.3

Wins: 2

A

Mercer LA

Joseph Allen - Oregon

L

27.6

26.8

N

William Jewell FT

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

W

28

27.5

1st: 140.7

A

Grand Canyon HL

Keith Corley - William Jewell

W

28.8

28.4

2nd: 138.9

Rice ZL

Natalie Zur

Cole Lambo

N

Lewis & Clark RB

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

L

27.6

27.5

A

College of Idaho BJ

Joseph Evans - El Camino

L

29

27.6

Wins: 0

N

Pacific JG

Margaret  Rockey - Western Washington

L

27.5

27.6

A

Rio Hondo GK

David Hansen - Texas Tech

L

26

26

1st: 138.1

A

Rio Hondo RL

Sarah Neubaum - Hired Judges

L

28

27.8

2nd: 136.5

Rio Hondo DR

Melissa  DeLeon

Felix Rodriguez

N

Grand Canyon HL

Zach Schneider - Hired Judges

W

27.7

27.9

A

Texas Tech FH

Jason  Edgar - San Diego State

W

29

26

Wins: 3

A

Texas Tech DT

Zachary  Kuykendall - Grand Canyon

L

28

27

N

Boise State MB

Daniel  Armbrust - Hired Judges

L

29

29.5

1st: 143.2

A

Grand Canyon CA

Evan  Haynes - Pacific

W

29.5

28.6

2nd: 139

Rio Hondo GK

Saul Garcia

Jonathan Kaldas

A

Lewis & Clark GP

Sarah Neubaum - Hired Judges

L

28

28.5

N

Pacific LV

Sean McKean - Oregon

L

26.5

26.7

Wins: 1

A

San Diego State SC

Kinny Torre - Western Washington

L

29

27.9

N

Rice ZL

David Hansen - Texas Tech

W

26.8

26.7

1st: 137.8

N

College of Idaho KH

David Worth - Rice

L

27.5

27.5

2nd: 137.3

Rio Hondo MG

Edgar Minasyan

Melissa Gonzalez

A

Grand Canyon CA

Luke Yeates - Boise State

L

25

23

N

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

Wins: 1

N

Texas Tech GK

Trevor Greenan - Berkeley

L

27.6

27.3

A

North Texas RP

Reed Ramsey - Pacific

L

27.5

27

1st: 130.1

N

San Diego State MB

Kyle Dennis - William Jewell

L

24

24

2nd: 126.6

Rio Hondo MJ

Edward Minasyan

Rodolfo Juarez-Pinedo

N

El Camino SL

Zac Parker - Lewis & Clark

L

27

27

A

Bellevue RB

Sarah Neubaum - Hired Judges

W

27.8

27.9

Wins: 1

A

Pacific/SJDC CT

Daniel  Armbrust - Hired Judges

L

28

28

N

Concordia GC

Katelyn Johnson - Texas Tech

L

26

26.5

1st: 137.6

A

Oregon HQ

Joe Provencher - Texas Tech

L

28.8

28.3

2nd: 137.7

Rio Hondo RL

Gabriela Rodriguez

Dylan Logas

A

El Camino MM

Joe Provencher - Texas Tech

L

27.2

27.3

N

Bellevue RJ

Luke Yeates - Boise State

L

26.5

26

Wins: 1

A

St Mary's RJ

Korry  Harvey - Western Washington

L

27.8

27.3

N

Western Washington OO

Steve Farias - Pacific

L

26

25.9

1st: 137.3

N

Rice ZL

Sarah Neubaum - Hired Judges

W

29.8

27.9

2nd: 134.4

San Diego State MB

David  McDonald

Maddie  Barnes

N

El Camino LY

Joseph Allen - Oregon

L

26.2

26.3

A

El Camino SL

Christopher Miles - St Mary's

W

27.3

27.4

Wins: 2

N

Grand Canyon CA

Sarah Neubaum - Hired Judges

L

27.5

27.6

A

College of Idaho BJ

Ben Mann - Utah

L

26.9

27.1

1st: 135.9

A

Rio Hondo MG

Kyle Dennis - William Jewell

W

28

28.5

2nd: 136.9

San Diego State SC

Andrea Sanchez

Esau  Cortez

A

Concordia VP

Kyle Dennis - William Jewell

L

26

26

N

Berkeley YT

Gabriel  Murillo  - North Texas

L

28.8

28.6

Wins: 2

N

Rio Hondo GK

Kinny Torre - Western Washington

W

28.4

28.5

A

Western Washington AD

Zac Parker - Lewis & Clark

L

28

28

1st: 139.2

A

Bellevue RJ

Alyson  Escalante - Oregon

W

28

27.9

2nd: 139

St Mary's GS

Marielle Gardner

Maya  Szafraniec

N

Concordia TG

Reed Ramsey - Pacific

L

28.5

28

A

Rice TB

Eliana Taylor - Hired Judges

W

28

28

Wins: 3

N

College of Idaho BJ

Evan  Haynes - Pacific

W

29.2

28.7

A

Texas Tech GK

Brittany Hubble - El Camino

L

27

27.5

1st: 141.7

A

Western Washington OO

Grace Miller - Nevada

W

29

28.5

2nd: 140.7

St Mary's RJ

Elisa Rapadas

Isabel Jeronimo

A

Concordia LC

Grace Miller - Nevada

L

27

27.5

N

Mercer BB

Kyle Cheesewright - College of Idaho

L

28.8

28.8

Wins: 3

N

Rio Hondo RL

Korry  Harvey - Western Washington

W

28.3

28.6

A

Oregon TK

Lindsay Van Luvanee - Concordia

W

28.8

28.7

1st: 141

N

El Camino MM

Duncan Stewart - Utah

W

28.1

28.2

2nd: 141.8

Texas Tech DT

Maria DeMarco

Fiker Tesfaye

N

Concordia GC

Joseph Evans - El Camino

W

29

28.5

A

Berkeley AD

Grace Miller - Nevada

W

28.5

29

Wins: 4

N

Rio Hondo DR

Zachary  Kuykendall - Grand Canyon

W

29.5

30

A

Pacific LV

Kyle Dennis - William Jewell

L

28

28

1st: 143.9

N

North Texas HH

Kinny Torre - Western Washington

W

28.9

29

2nd: 144.5

Texas Tech FH

Samantha  French

Hope Henderson

A

College of Idaho KH

Caitlin Smith - Minnesota

L

28.6

28.5

N

Rio Hondo DR

Jason  Edgar - San Diego State

L

28

28.5

Wins: 0

A

Western Washington OO

Kyle Cheesewright - College of Idaho

L

28.3

28.8

N

Nevada NT

Trevor Greenan - Berkeley

L

28.2

28.6

1st: 141

A

Oregon TR

Ben Mann - Utah

L

27.9

28.1

2nd: 142.5

Texas Tech GH

Maxwell Groznik

William Harper

N

College of Idaho BJ

Gabriel  Murillo  - North Texas

W

28.5

28.8

A

Pacific/SJDC CT

Zach Schneider - Hired Judges

W

29

28.9

Wins: 5

N

Oregon SD

Zac Parker - Lewis & Clark

W

29

28.8

A

Mercer BB

Margaret  Rockey - Western Washington

W

29

28.7

1st: 144.2

A

Berkeley YT

Steve Farias - Pacific

W

28.7

28.9

2nd: 144.1

Texas Tech GK

Cody Gustafson

Logan Kelley

A

Boise State MB

Arman Jaffer - Berkeley

L

29.3

29.3

N

Nevada NT

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

W

29.3

28.6

Wins: 3

A

Rio Hondo MG

Trevor Greenan - Berkeley

W

29.1

29.2

N

St Mary's GS

Brittany Hubble - El Camino

W

28.5

28

1st: 145.2

A

Pacific LV

Caitlin Smith - Minnesota

L

29

29.2

2nd: 144.3

Utah NS

Courtney Nilson

Amanda Shepherd

N

Boise State JM

Eliana Taylor - Hired Judges

W

28.5

27.7

A

Lewis & Clark RB

Patricia Hughes - Rio Hondo

W

28

29

Wins: 3

A

Rice LA

Arman Jaffer - Berkeley

L

28.1

28

N

Mercer LA

Korry  Harvey - Western Washington

L

28.1

28.5

1st: 142.2

A

North Texas RP

Trevor Greenan - Berkeley

W

29.5

28.5

2nd: 141.7

Utah PC

Ashton Poindexter

Rachel Carlson

A

Berkeley YT

Alyson  Escalante - Oregon

L

27.6

28

N

El Camino MM

Nadia Steck - Lewis & Clark

W

28.5

28.7

Wins: 3

A

Bellevue RJ

Lindsay Van Luvanee - Concordia

W

28.5

28.8

N

Concordia VP

Joe Provencher - Texas Tech

L

26.9

29.9

1st: 139

A

El Camino SL

Eliana Taylor - Hired Judges

W

27.5

27.9

2nd: 143.3

Western Washington AD

Cameron Allen

Emily Dietzel

N

Berkeley RH

Christopher Miles - St Mary's

L

28.4

28.1

A

North Texas HH

Vasile Stanescu - Mercer

L

28.1

27

Wins: 1

A

Concordia GC

Jason  Edgar - San Diego State

L

29

26

N

San Diego State SC

Zac Parker - Lewis & Clark

W

28

28

1st: 141.6

A

Minnesota DC

Arman Jaffer - Berkeley

L

28.1

27.8

2nd: 136.9

Western Washington OO

Dana Oviedo

Sam Ortiz

N

Berkeley AD

Rob Layne - Utah

L

27.1

27.9

A

Boise State JM

Antony Penders - Bellevue

L

28.2

28.1

Wins: 2

N

Texas Tech FH

Kyle Cheesewright - College of Idaho

W

28.8

28.8

A

Rio Hondo RL

Steve Farias - Pacific

W

25.9

26.1

1st: 137.5

N

St Mary's GS

Grace Miller - Nevada

L

27.5

28

2nd: 138.9

William Jewell CG

Madelyn Cox-Guerra

Kelly  Gonzalez

A

Bellevue RJ

Nadia Steck - Lewis & Clark

W

28.5

28

N

Berkeley KL

Zac Parker - Lewis & Clark

L

28

27.8

Wins: 3

A

El Camino MM

David Worth - Rice

W

28

27.5

N

Boise State JM

Caitlin Smith - Minnesota

W

28.7

28

1st: 141.9

N

Concordia VP

Daniel  Armbrust - Hired Judges

L

28.7

28.6

2nd: 139.9

William Jewell FT

Stefanie  Flood

Jordan  Terry

N

Bellevue RB

Alex Cadena - Rio Hondo

L

27

28

A

Oregon SD

Ben Mann - Utah

L

0

0

Wins: 0

N

Western Washington CF

Vasile Stanescu - Mercer

L

0

0

A

Rice TB

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

L

27.2

27

1st: 81.4

A

Oregon TK

Nadia Steck - Lewis & Clark

L

27.2

27

2nd: 82

William Jewell HU

Ethan  Hawn

Haley  Uttley

A

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

N

Minnesota DC

Daniel  Armbrust - Hired Judges

W

29.5

30

Wins: 5

N

Minnesota FS

Nadia Steck - Lewis & Clark

W

28.5

28.6

A

Grand Canyon CA

Zach Schneider - Hired Judges

W

28.5

28.6

1st: 142.8

A

Boise State MB

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

W

27.7

29.3

2nd: 145.6