Bellevue JR

Imoniee Johnson

Noelle Rittenhouse

N

Western Washington AD

Arman Jaffer - Berkeley

L

27

27

A

Rio Hondo RL

Luke Yeates - Boise State

L

24

25

Wins:

N

Rice LA

Jesse Hedin - Utah

L

28

28

A

Grand Canyon CA

David Worth - Rice

L

26

27.5

1st: 132

A

Utah NS

Patricia Hughes - Rio Hondo

L

27

28

2nd: 135.5

Bellevue RB

David  Rorberg

Gabe Blank

N

Texas Tech FH

Keith Corley - William Jewell

L

27.5

26.5

A

St. Mary's SG

Jackson DeVight - Texas Tech

W

28

28

Wins: 2

N

Rio Hondo GM

Arman Jaffer - Berkeley

W

28.4

28.5

A

Pacific LV

Grant Tovmasian - Rio Hondo

L

27

26

1st: 139.1

A

Oregon HQ

Nadia Steck - Lewis & Clark

L

28.2

28.3

2nd: 137.3

Berkeley AD

Zara Andrabi

Salim Damerdji

N

Boise State JM

Sarah Neubaum - Hired Judges

L

27.8

27.7

A

Pacific LV

Lindsay Van Luvanee - Concordia

W

28.9

28.6

Wins: 4

A

Boise State MB

Joe Provencher - Texas Tech

W

28.8

29.5

N

Rio Hondo RL

Daniel  Armbrust - Hired Judges

W

29.6

29.4

1st: 143.1

N

Utah PC

Jason  Edgar - San Diego State

W

28

27.5

2nd: 142.7

Berkeley KL

Tom Kadie

Thomas Liao

N

College of Idaho KH

Duncan Stewart - Utah

W

29

29

A

Rio Hondo RD

Rob Layne - Utah

W

28.6

28.4

Wins: 5

A

San Diego State SC

Sarah Neubaum - Hired Judges

W

29.9

29.8

N

Concordia TG

Zach Schneider - Hired Judges

W

29.1

29

1st: 146.6

A

Texas Tech DT

Margaret  Rockey - Western Washington

W

30

29.8

2nd: 146

Berkeley RH

Isabella Riezler

Anna Hwang

N

Concordia VP

Joe Provencher - Texas Tech

L

28.3

28.1

A

El Camino MM

Sarah Neubaum - Hired Judges

W

29

28.5

Wins: 3

N

Pacific LV

Korry  Harvey - Western Washington

L

27.4

27.3

A

Oregon TK

Zac Parker - Lewis & Clark

W

27

28

1st: 138.7

A

El Camino LY

David Hansen - Texas Tech

W

27

27.5

2nd: 139.4

Berkeley YT

Brian Yang

Henry Tolchard

A

Concordia GC

Zach Schneider - Hired Judges

W

28.8

28.7

N

El Camino SL

Kinny Torre - Western Washington

W

28.5

28.4

Wins: 4

N

Lewis & Clark GP

Joseph Evans - El Camino

W

29

28.5

A

Lewis & Clark MP

Margaret  Rockey - Western Washington

L

29

28.4

1st: 144

N

Oregon TR

Lindsay Van Luvanee - Concordia

W

28.7

28.8

2nd: 142.8

Boise State JM

Hailie Johnson-Waskow

Mackenzie Moss

A

Berkeley AD

Sarah Neubaum - Hired Judges

W

27.6

28

N

Lewis & Clark MP

Keith Corley - William Jewell

L

27.1

28

Wins: 4

A

Rio Hondo RL

Gabriel  Murillo  - North Texas

W

28.5

28.4

N

San Diego State SC

Kinny Torre - Western Washington

W

28

28.1

1st: 139.6

N

College of Idaho BJ

Korry  Harvey - Western Washington

W

28.4

28.3

2nd: 140.8

Boise State MB

Jamie Maas

Ximena Bustillo

A

Oregon TK

Katelyn Johnson - Texas Tech

W

28.5

27.5

N

Lewis & Clark GP

Margaret  Rockey - Western Washington

L

27.6

27.6

Wins: 3

N

Berkeley AD

Joe Provencher - Texas Tech

L

28.6

28

A

Texas Tech FH

Caitlin Smith - Minnesota

W

29.2

28.8

1st: 143.1

N

Western Washington OO

Christopher Miles - St. Mary's

W

29.2

28.7

2nd: 140.6

College of Idaho BJ

Lydia Brown

Blake Jones

A

Utah SF

Luke Yeates - Boise State

W

28

27

N

Mercer LA

Reed Ramsey - Pacific

W

29

29.5

Wins: 3

A

Western Washington CF

Ben Mann - Utah

L

27.8

28

N

St. Mary's JR

Duncan Stewart - Utah

W

28.6

28.6

1st: 141.2

A

Boise State JM

Korry  Harvey - Western Washington

L

27.8

27.1

2nd: 140.2

College of Idaho KH

Dharma Koffer

Gabriel Hall

A

Berkeley KL

Duncan Stewart - Utah

L

28.5

27.5

N

Minnesota FS

Brittany Hubble - El Camino

W

27.5

28

Wins: 2

A

William Jewell FT

Alex Cadena - Rio Hondo

W

28

27.5

N

Mercer BB

Nadia Steck - Lewis & Clark

L

30

30

1st: 142.4

A

Utah VW

Antony Penders - Bellevue

L

28.4

28.4

2nd: 141.4

Concordia GC

Kaitlyn  Gleeson

Natasha  Calilung

N

Berkeley YT

Zach Schneider - Hired Judges

L

27.5

27.6

A

San Diego State SC

Christopher Miles - St. Mary's

L

28.3

28.2

Wins: 2

N

North Texas RP

Joseph Allen - Oregon

L

27

27.1

A

Utah SF

Patricia Hughes - Rio Hondo

W

30

29

1st: 140.6

N

Rice ZL

Trevor Greenan - Berkeley

W

27.8

28.2

2nd: 140.1

Concordia LC

Benjamin Lange

Ryan Corso-Gonzales

A

Utah NS

Zac Parker - Lewis & Clark

W

28

28.5

N

Grand Canyon CA

Sean McKean - Oregon

W

28.9

29.2

Wins: 4

A

St. Mary's JR

Rob Layne - Utah

W

27.7

28.6

N

Texas Tech GH

Alyson  Escalante - Oregon

L

27.4

27.3

1st: 140.7

A

Pacific JG

Gabriel  Murillo  - North Texas

W

28.7

28.8

2nd: 142.4

Concordia TG

Judith Teruya

Meghan Gleeson

A

Pacific/SJDC CT

Trevor Greenan - Berkeley

W

28.2

27.9

N

North Texas RP

Jason  Edgar - San Diego State

W

29

27.5

Wins: 3

N

Nevada NT

Katelyn Johnson - Texas Tech

W

28

27.5

A

Berkeley KL

Zach Schneider - Hired Judges

L

28.9

28.6

1st: 143.1

N

Mercer BB

Joseph Evans - El Camino

L

29

28

2nd: 139.5

Concordia VP

David Vasquez

Josiah Popp

A

Berkeley RH

Joe Provencher - Texas Tech

W

28.2

28.6

N

Rice TB

Zach Schneider - Hired Judges

W

28.4

28.5

Wins: 4

N

El Camino LY

Sean McKean - Oregon

W

28.3

28.6

A

Nevada NT

Ben Mann - Utah

W

27.8

28.1

1st: 140.7

N

Texas Tech GH

Brittany Hubble - El Camino

L

28

29

2nd: 142.8

El Camino LY

Rachel Lobo

Leia Yen

A

Mercer LA

Grace Miller - Nevada

W

28.5

27.5

N

Utah SF

Antony Penders - Bellevue

W

28

27.5

Wins: 2

A

Concordia VP

Sean McKean - Oregon

L

27.8

26.5

N

Pacific JG

Lindsay Van Luvanee - Concordia

L

28.5

28.4

1st: 140

N

Berkeley RH

David Hansen - Texas Tech

L

27.2

27.1

2nd: 137

El Camino MM

Victoria Marshall

John Masi

A

Rice TB

Ben Mann - Utah

L

27.6

27.3

N

Berkeley RH

Sarah Neubaum - Hired Judges

L

28

27.5

Wins: 0

N

North Texas HH

Lindsay Van Luvanee - Concordia

L

28.1

28.2

A

St. Mary's SG

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

L

28

26.5

1st: 139.2

N

Rio Hondo RD

Caitlin Smith - Minnesota

L

27.5

27

2nd: 136.5

El Camino SL

Samal Senaratna

Damon Lawson

N

San Diego State SC

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

L

27.2

28

A

Berkeley YT

Kinny Torre - Western Washington

L

28

28.4

Wins: 2

A

Pacific/SJDC CT

David Worth - Rice

L

26

27

N

Rio Hondo RD

Steve Farias - Pacific

W

26

26.1

1st: 135

N

Western Washington AD

Ben Mann - Utah

W

27.8

27.7

2nd: 137.2

Grand Canyon CA

Matthew Calderwood

Taylor Alandzes

N

Texas Tech DT

Caitlin Smith - Minnesota

L

28.8

28.7

A

Concordia LC

Sean McKean - Oregon

L

28.8

28.8

Wins: 3

A

Rio Hondo RD

Daniel  Armbrust - Hired Judges

W

28.9

29.5

N

Bellevue JR

David Worth - Rice

W

28

28

1st: 143

A

North Texas RP

Katelyn Johnson - Texas Tech

W

28.5

28

2nd: 143

Grand Canyon LH

Grace Laidlaw

Ashley Hofteizer

A

William Jewell FT

Joseph Allen - Oregon

L

26.8

26.4

N

Rice ZL

Grace Miller - Nevada

W

28.5

28

Wins: 3

A

Western Washington OO

David Hansen - Texas Tech

W

28.5

27.8

N

Texas Tech DT

Korry  Harvey - Western Washington

L

28.6

28.6

1st: 141.4

A

Pacific/SJDC CT

Daniel  Armbrust - Hired Judges

W

29

29.1

2nd: 139.9

Lewis & Clark GP

Colin Gesik

Sophie Picton

N

Rio Hondo JM

Josh Vannoy - Grand Canyon

W

28

29.5

A

Boise State MB

Margaret  Rockey - Western Washington

W

27.7

27.7

Wins: 3

A

Berkeley YT

Joseph Evans - El Camino

L

27

28.4

N

William Jewell HU

Arman Jaffer - Berkeley

W

29.1

29.4

1st: 139.2

N

Pacific LV

Sean McKean - Oregon

L

27.4

27.5

2nd: 142.5

Lewis & Clark MP

Sarah McDonagh

Mikay Parsons

N

Mercer BB

Daniel  Armbrust - Hired Judges

W

30

30

A

Boise State JM

Keith Corley - William Jewell

W

30

28

Wins: 5

A

William Jewell CG

Trevor Greenan - Berkeley

W

28

28.4

N

Berkeley YT

Margaret  Rockey - Western Washington

W

29.1

28.5

1st: 147

A

Texas Tech GK

Kinny Torre - Western Washington

W

29.9

30

2nd: 144.9

Lewis & Clark RB

Brandon Roth

Charlie Brothersen

N

St. Mary's SG

Joseph Evans - El Camino

L

28

27.5

A

Texas Tech FH

Alyson  Escalante - Oregon

W

29.3

28

Wins: 2

N

Rice TB

Antony Penders - Bellevue

L

28.2

28.2

A

Utah VW

Evan  Haynes - Pacific

L

28.4

28.2

1st: 142.7

N

Minnesota DC

Eliana Taylor - Hired Judges

W

28.8

28.5

2nd: 140.4

Lewis & Clark SM

Austin Smith

Kate McDonagh

A

Oregon HQ

Antony Penders - Bellevue

W

28

28.4

N

Oregon TK

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

W

28

28.3

Wins: 4

A

Texas Tech GK

Grace Miller - Nevada

L

28

28.5

N

Minnesota DC

Sean McKean - Oregon

W

27.6

27.8

1st: 140.6

A

William Jewell HU

Zachary  Kuykendall - Grand Canyon

W

29

30

2nd: 143

Mercer BB

Jazmine Buckley

Kyle  Bligen

A

Lewis & Clark MP

Daniel  Armbrust - Hired Judges

L

30

30

N

Pacific/SJDC CT

Grant Tovmasian - Rio Hondo

W

27

28

Wins: 4

N

Western Washington AD

Josh Vannoy - Grand Canyon

W

30

29.9

A

College of Idaho KH

Nadia Steck - Lewis & Clark

W

30

30

1st: 146.5

A

Concordia TG

Joseph Evans - El Camino

W

29.5

29

2nd: 146.9

Mercer LA

Keanu Lowo

Daniel Alvarez

N

El Camino LY

Grace Miller - Nevada

L

28

27

A

College of Idaho BJ

Reed Ramsey - Pacific

L

28.5

28.5

Wins: 2

N

Utah SF

Kyle Cheesewright - College of Idaho

W

28.8

28.8

A

Western Washington AD

Trevor Greenan - Berkeley

W

28.5

28.5

1st: 142

A

Nevada NT

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

L

28.2

28.2

2nd: 141

Minnesota DC

Henry Dikeman

Emily  Clarke

N

William Jewell CG

Brittany Hubble - El Camino

L

27.1

26.8

A

Utah PC

Arman Jaffer - Berkeley

L

27.1

27.8

Wins: 1

N

San Diego State MB

Alyson  Escalante - Oregon

W

27.5

27.2

A

Lewis & Clark SM

Sean McKean - Oregon

L

26.5

26.4

1st: 136.1

A

Lewis & Clark RB

Eliana Taylor - Hired Judges

L

27.9

28.5

2nd: 136.7

Minnesota FS

Holly Kay Fena

Sara De Sobrino

N

Rio Hondo RL

Reed Ramsey - Pacific

W

27

27.5

A

College of Idaho KH

Brittany Hubble - El Camino

L

27

27.3

Wins: 2

A

William Jewell HU

Zach Schneider - Hired Judges

L

27.7

27.8

N

Oregon SD

Kyle Dennis - William Jewell

W

27.5

27.8

1st: 136.7

N

Rice LA

Alyson  Escalante - Oregon

L

27.5

27.4

2nd: 137.8

Nevada NT

Joshua Nelson

Sean Thai

A

Western Washington OO

Kyle Cheesewright - College of Idaho

W

28.2

28

N

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

Wins: 3

A

Concordia TG

Katelyn Johnson - Texas Tech

L

28

27.5

N

Concordia VP

Ben Mann - Utah

L

27.7

27.4

1st: 140.5

N

Mercer LA

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

W

28.5

28

2nd: 138.6

North Texas HH

Abron Hester

Matthew  Hernandez

A

Texas Tech GK

Jesse Hedin - Utah

L

27

28

N

Texas Tech GH

Evan  Haynes - Pacific

L

28.7

28.6

Wins: 2

A

El Camino MM

Lindsay Van Luvanee - Concordia

W

28.4

28.5

N

Rio Hondo GK

Kyle Cheesewright - College of Idaho

W

28.2

28.5

1st: 140.5

N

St. Mary's SG

Arman Jaffer - Berkeley

L

28.2

28.6

2nd: 142.2

North Texas RP

James  Renfroe

Michael  Pulver

N

Pacific LV

Kyle Dennis - William Jewell

L

27

27.3

A

Concordia TG

Jason  Edgar - San Diego State

L

27

28

Wins: 2

A

Concordia GC

Joseph Allen - Oregon

W

27.4

27.2

N

William Jewell FT

Jackson DeVight - Texas Tech

W

28

29

1st: 136.9

N

Grand Canyon CA

Katelyn Johnson - Texas Tech

L

27.5

27.5

2nd: 139

Oregon HQ

Clare  Hamblen

Katie Quines

N

Lewis & Clark SM

Antony Penders - Bellevue

L

28.2

28

A

Rio Hondo JM

Duncan Stewart - Utah

W

29

28.5

Wins: 3

N

St. Mary's SG

Zachary  Kuykendall - Grand Canyon

W

29

26.5

A

Utah PC

Gabriel  Murillo  - North Texas

L

28.3

28.4

1st: 143

N

Bellevue RB

Nadia Steck - Lewis & Clark

W

28.5

28.4

2nd: 139.8

Oregon SD

Conrad Sproul

Gracia Dodds

N

St. Mary's JR

Lindsay Van Luvanee - Concordia

L

28.5

28.6

A

Western Washington CF

Zac Parker - Lewis & Clark

L

27.5

27.5

Wins: 1

N

Rio Hondo JM

Caitlin Smith - Minnesota

W

28.5

28.4

A

Minnesota FS

Kyle Dennis - William Jewell

L

27.5

27.5

1st: 139

N

William Jewell FT

David Worth - Rice

L

27

28

2nd: 140

Oregon TK

Alex  Turner

Joseph Kreitzberg

N

Boise State MB

Katelyn Johnson - Texas Tech

L

27

26

A

Lewis & Clark SM

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

L

27

27.4

Wins: 1

A

Utah NS

Grant Tovmasian - Rio Hondo

W

25

27

N

Berkeley RH

Zac Parker - Lewis & Clark

L

26.5

27.2

1st: 131.9

N

Rio Hondo RL

Keith Corley - William Jewell

L

26.4

26.6

2nd: 134.2

Oregon TR

Dan Tuderica

Emma Rosander

N

Rio Hondo RL

Steve Farias - Pacific

W

26.7

26.9

A

Western Washington AD

Nadia Steck - Lewis & Clark

W

27.9

28

Wins: 3

A

Texas Tech GH

Zac Parker - Lewis & Clark

L

28.2

28.2

N

Western Washington CF

Brittany Hubble - El Camino

W

28.5

29

1st: 139.8

A

Berkeley YT

Lindsay Van Luvanee - Concordia

L

28.5

28.4

2nd: 140.5

Pacific JG

Erika Jauregui

Kayla Gerdes

A

Rice ZL

David Hansen - Texas Tech

W

27.6

28.1

N

William Jewell HU

Kyle Cheesewright - College of Idaho

L

28.5

28.7

Wins: 3

N

Texas Tech FH

Jason  Edgar - San Diego State

W

28

29

A

El Camino LY

Lindsay Van Luvanee - Concordia

W

28.6

28.7

1st: 141.2

N

Concordia LC

Gabriel  Murillo  - North Texas

L

28.5

28.6

2nd: 143.1

Pacific LV

Dominic Lesaca

Paul Villa

A

North Texas RP

Kyle Dennis - William Jewell

W

27.5

27.8

N

Berkeley AD

Lindsay Van Luvanee - Concordia

L

28.7

28.8

Wins: 4

A

Berkeley RH

Korry  Harvey - Western Washington

W

28.2

28.4

N

Bellevue RB

Grant Tovmasian - Rio Hondo

W

28

28.5

1st: 142

A

Lewis & Clark GP

Sean McKean - Oregon

W

29.6

29.3

2nd: 142.8

Pacific/SJDC CT

Megan  Chatelain

Robert Torralva

N

Concordia TG

Trevor Greenan - Berkeley

L

28

27.5

A

Mercer BB

Grant Tovmasian - Rio Hondo

L

26

25

Wins: 2

N

El Camino SL

David Worth - Rice

W

28

28

A

Rio Hondo GM

Rob Layne - Utah

W

28.4

27.1

1st: 139.3

N

Grand Canyon LH

Daniel  Armbrust - Hired Judges

L

28.9

28.8

2nd: 136.4

Rice LA

Amy Lin

Joel Abraham

A

William Jewell HU

Gabriel  Murillo  - North Texas

L

28.6

28.5

N

William Jewell FT

Eliana Taylor - Hired Judges

W

28.7

28.5

Wins: 3

A

Bellevue JR

Jesse Hedin - Utah

W

29

28

N

Texas Tech GK

Sarah Neubaum - Hired Judges

L

27.8

28

1st: 142.1

A

Minnesota FS

Alyson  Escalante - Oregon

W

28

27.9

2nd: 140.9

Rice TB

Sonia Torres

Jason Barton

N

El Camino MM

Ben Mann - Utah

W

27.8

27.9

A

Concordia VP

Zach Schneider - Hired Judges

L

28.1

28.6

Wins: 3

A

Lewis & Clark RB

Antony Penders - Bellevue

W

28.5

28.2

N

William Jewell CG

Joseph Allen - Oregon

L

27.3

27

1st: 139.7

N

San Diego State SC

Grace Miller - Nevada

W

28

27.5

2nd: 139.2

Rice ZL

Natalie Zur

Cole Lambo

N

Pacific JG

David Hansen - Texas Tech

L

26.5

26.2

A

Grand Canyon LH

Grace Miller - Nevada

L

29

27.5

Wins: 1

A

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

N

Western Washington OO

Joe Provencher - Texas Tech

L

28.6

28.2

1st: 139.9

A

Concordia GC

Trevor Greenan - Berkeley

L

27.8

27.9

2nd: 137.2

Rio Hondo GK

Saul Garcia

Jonathan Kaldas

N

Utah PC

Eliana Taylor - Hired Judges

L

27.5

28

A

William Jewell CG

Caitlin Smith - Minnesota

L

27.5

28

Wins: 1

N

Utah VW

Luke Yeates - Boise State

L

26.5

26

A

North Texas HH

Kyle Cheesewright - College of Idaho

L

27.5

27.7

1st: 136.2

N

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

2nd: 137.1

Rio Hondo GM

Melissa Gonzalez

Edgar Minasyan

A

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

N

Western Washington OO

Daniel  Armbrust - Hired Judges

L

28.3

28.4

Wins: 1

A

Bellevue RB

Arman Jaffer - Berkeley

L

28.1

28.3

N

Pacific/SJDC CT

Rob Layne - Utah

L

26.7

27.4

1st: 140.6

A

St. Mary's JR

Evan  Haynes - Pacific

L

29.4

28

2nd: 140.1

Rio Hondo JM

Rodolfo Juarez-Pinedo

Edward Minasyan

A

Lewis & Clark GP

Josh Vannoy - Grand Canyon

L

26

25

N

Oregon HQ

Duncan Stewart - Utah

L

27.5

27.5

Wins: 0

A

Oregon SD

Caitlin Smith - Minnesota

L

27

27.2

N

Utah NS

Eliana Taylor - Hired Judges

L

27.5

27.5

1st: 134

N

Utah SF

Zac Parker - Lewis & Clark

L

26

26

2nd: 133.2

Rio Hondo RD

Felix Rodriguez

Melissa  DeLeon

A

Minnesota FS

Reed Ramsey - Pacific

L

26.5

26

N

Berkeley KL

Rob Layne - Utah

L

26.5

26

Wins: 1

N

Grand Canyon CA

Daniel  Armbrust - Hired Judges

L

28.5

28.8

A

El Camino SL

Steve Farias - Pacific

L

25.8

25.9

1st: 135

A

El Camino MM

Caitlin Smith - Minnesota

W

27.7

27.4

2nd: 134.1

Rio Hondo RL

Gabriela Rodriguez

Dylan Logas

A

Oregon TR

Steve Farias - Pacific

L

26.4

26.3

N

Bellevue JR

Luke Yeates - Boise State

W

27

26

Wins: 2

N

Boise State JM

Gabriel  Murillo  - North Texas

L

28.6

28.2

A

Berkeley AD

Daniel  Armbrust - Hired Judges

L

28.6

28.5

1st: 136.6

A

Oregon TK

Keith Corley - William Jewell

W

26

26.5

2nd: 135.5

San Diego State MB

David  McDonald

Maddie  Barnes

A

Texas Tech GH

Christopher Miles - St. Mary's

L

27.9

27.5

N

Texas Tech GK

Zachary  Kuykendall - Grand Canyon

L

27

27.5

Wins: 1

A

Minnesota DC

Alyson  Escalante - Oregon

L

26.9

27

N

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

1st: 136.8

A

Texas Tech FH

Kyle Cheesewright - College of Idaho

L

27.6

28.2

2nd: 137.8

San Diego State SC

Andrea Sanchez

Esau  Cortez

A

El Camino SL

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

W

28.2

27.8

N

Concordia GC

Christopher Miles - St. Mary's

W

28.4

28.5

Wins: 2

N

Berkeley KL

Sarah Neubaum - Hired Judges

L

27.8

27.9

A

Boise State JM

Kinny Torre - Western Washington

L

28

27.9

1st: 139.4

A

Rice TB

Grace Miller - Nevada

L

27

27

2nd: 139.1

St. Mary's JR

Isabel Jeronimo

Elisa Rapadas

A

Oregon SD

Lindsay Van Luvanee - Concordia

W

28.7

28.4

N

Utah VW

Trevor Greenan - Berkeley

W

27.9

27.3

Wins: 3

N

Concordia LC

Rob Layne - Utah

L

28.4

27.7

A

College of Idaho BJ

Duncan Stewart - Utah

L

28.5

28.5

1st: 143

N

Rio Hondo GM

Evan  Haynes - Pacific

W

29.5

29.6

2nd: 141.5

St. Mary's SG

Maya  Szafraniec

Marielle Gardner

A

Lewis & Clark RB

Joseph Evans - El Camino

W

28

28.1

N

Bellevue RB

Jackson DeVight - Texas Tech

L

28

27.5

Wins: 3

A

Oregon HQ

Zachary  Kuykendall - Grand Canyon

L

28

27

N

El Camino MM

Amanda Ozaki-Laughon - Concordia

W

28.2

28

1st: 140.3

A

North Texas HH

Arman Jaffer - Berkeley

W

28.1

28.1

2nd: 138.7

Texas Tech DT

Maria DeMarco

Fiker Tesfaye

A

Grand Canyon CA

Caitlin Smith - Minnesota

W

29.5

29.9

N

Utah NS

Gabriel  Murillo  - North Texas

W

29.3

29.5

Wins: 4

N

Utah PC

Nadia Steck - Lewis & Clark

W

29.9

30

A

Grand Canyon LH

Korry  Harvey - Western Washington

W

29.2

29.3

1st: 146.6

N

Berkeley KL

Margaret  Rockey - Western Washington

L

28.7

29

2nd: 147.7

Texas Tech FH

Samantha  French

Hope Henderson

A

Bellevue RB

Keith Corley - William Jewell

W

27

28.4

N

Lewis & Clark RB

Alyson  Escalante - Oregon

L

27.5

27.9

Wins: 2

A

Pacific JG

Jason  Edgar - San Diego State

L

26

27.5

N

Boise State MB

Caitlin Smith - Minnesota

L

28.5

28.3

1st: 137.1

N

San Diego State MB

Kyle Cheesewright - College of Idaho

W

28.1

28.3

2nd: 140.4

Texas Tech GH

Maxwell Groznik

William Harper

N

San Diego State MB

Christopher Miles - St. Mary's

W

29.2

28.9

A

North Texas HH

Evan  Haynes - Pacific

W

29.1

28

Wins: 5

N

Oregon TR

Zac Parker - Lewis & Clark

W

28.5

28.5

A

Concordia LC

Alyson  Escalante - Oregon

W

29.5

28.9

1st: 145.8

A

Concordia VP

Brittany Hubble - El Camino

W

29.5

29.7

2nd: 144

Texas Tech GK

Cody Gustafson

Logan Kelley

N

North Texas HH

Jesse Hedin - Utah

W

28

29

A

San Diego State MB

Zachary  Kuykendall - Grand Canyon

W

29

28

Wins: 4

N

Lewis & Clark SM

Grace Miller - Nevada

W

29.5

29

A

Rice LA

Sarah Neubaum - Hired Judges

W

29

28.5

1st: 145.4

N

Lewis & Clark MP

Kinny Torre - Western Washington

L

29.9

29.8

2nd: 144.3

Utah NS

Courtney Nilson

Amanda Shepherd

N

Concordia LC

Zac Parker - Lewis & Clark

L

28

27.8

A

Texas Tech DT

Gabriel  Murillo  - North Texas

L

28.7

28.6

Wins: 2

N

Oregon TK

Grant Tovmasian - Rio Hondo

L

28

27

A

Rio Hondo JM

Eliana Taylor - Hired Judges

W

28.3

28

1st: 143

N

Bellevue JR

Patricia Hughes - Rio Hondo

W

30

29

2nd: 140.4

Utah PC

Ashton Poindexter

Rachel Carlson

A

Rio Hondo GK

Eliana Taylor - Hired Judges

W

27.8

28.5

N

Minnesota DC

Arman Jaffer - Berkeley

W

27.5

28.9

Wins: 3

A

Texas Tech DT

Nadia Steck - Lewis & Clark

L

28

28.5

N

Oregon HQ

Gabriel  Murillo  - North Texas

W

28.5

28.6

1st: 138.3

A

Berkeley AD

Jason  Edgar - San Diego State

L

26.5

29

2nd: 143.5

Utah SF

Jose Soto

Chris De Freitas

N

College of Idaho BJ

Luke Yeates - Boise State

L

25

26

A

El Camino LY

Antony Penders - Bellevue

L

28

28

Wins: 1

A

Mercer LA

Kyle Cheesewright - College of Idaho

L

29

28.7

N

Concordia GC

Patricia Hughes - Rio Hondo

L

28

27

1st: 138

A

Rio Hondo JM

Zac Parker - Lewis & Clark

W

28

28

2nd: 137.7

Utah VW

Averie Vockel

Shad Wojciechowski

N

Western Washington CF

Nadia Steck - Lewis & Clark

L

27.9

27.5

A

St. Mary's JR

Trevor Greenan - Berkeley

L

27

27.5

Wins: 3

A

Rio Hondo GK

Luke Yeates - Boise State

W

28

27

N

Lewis & Clark RB

Evan  Haynes - Pacific

W

29.3

29

1st: 140.8

N

College of Idaho KH

Antony Penders - Bellevue

W

28.6

28.7

2nd: 139.7

Western Washington AD

Cameron Allen

Emily Dietzel

A

Bellevue JR

Arman Jaffer - Berkeley

W

27

28

N

Oregon TR

Nadia Steck - Lewis & Clark

L

27.8

27.7

Wins: 1

A

Mercer BB

Josh Vannoy - Grand Canyon

L

27

26

N

Mercer LA

Trevor Greenan - Berkeley

L

28

27.4

1st: 136.8

A

El Camino SL

Ben Mann - Utah

L

27

27.1

2nd: 136.2

Western Washington OO

Dana Oviedo

Sam Ortiz

N

Nevada NT

Kyle Cheesewright - College of Idaho

L

28

28.1

A

Rio Hondo GM

Daniel  Armbrust - Hired Judges

W

28.6

28.5

Wins: 2

N

Grand Canyon LH

David Hansen - Texas Tech

L

27.2

27.3

A

Rice ZL

Joe Provencher - Texas Tech

W

28.4

28.5

1st: 140.1

A

Boise State MB

Christopher Miles - St. Mary's

L

27.9

27.8

2nd: 140.2

William Jewell CG

Madelyn Cox-Guerra

Kelly  Gonzalez

A

Minnesota DC

Brittany Hubble - El Camino

W

27.5

27.3

N

Rio Hondo GK

Caitlin Smith - Minnesota

W

28

28.2

Wins: 4

N

Lewis & Clark MP

Trevor Greenan - Berkeley

L

27.4

27

A

Rice TB

Joseph Allen - Oregon

W

27.9

27.3

1st: 138.5

N

Western Washington CF

Joe Provencher - Texas Tech

W

B

B

2nd: 137.2

William Jewell FT

Stefanie  Flood

Jordan  Terry

N

Grand Canyon LH

Joseph Allen - Oregon

W

27.2

27.4

A

Rice LA

Eliana Taylor - Hired Judges

L

27.7

27.5

Wins: 2

N

College of Idaho KH

Alex Cadena - Rio Hondo

L

27

26.5

A

North Texas RP

Jackson DeVight - Texas Tech

L

27

27

1st: 136.9

A

Oregon SD

David Worth - Rice

W

28

28

2nd: 136.4

William Jewell HU

Ethan  Hawn

Haley  Uttley

N

Rice LA

Gabriel  Murillo  - North Texas

W

28.9

29

A

Pacific JG

Kyle Cheesewright - College of Idaho

W

28.8

28.5

Wins: 3

N

Minnesota FS

Zach Schneider - Hired Judges

W

28.5

28.8

A

Lewis & Clark GP

Arman Jaffer - Berkeley

L

29.2

29.2

1st: 143.9

N

Lewis & Clark SM

Zachary  Kuykendall - Grand Canyon

L

28.5

29.5

2nd: 145