Chabot AF

DaCobi Anderson

Melaak Feleke

A

St Mary's JR

Kathleen Bruce - Delta

L

27

26

N

College of Idaho DS

Shea Khan - Hired

L

27

27.5

Wins: 2

N

Pacific GJ

Mike Epley - San Francisco City

L

27.5

28

A

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

1st: 138.1

A

Ohlone/San Jose CP

Reed Ramsey - Pacific

W

29

28

2nd: 136.9

College of Idaho DS

Tyler Durbin

Aanish Shamim

N

Delta OT

Brenden Georg - Nevada

L

26.5

26

A

Chabot AF

Shea Khan - Hired

W

28.7

28.4

Wins: 3

A

Pacific PL

Alexis Litzky - San Francisco City

W

28.6

28.8

N

Nevada NT

Matthew Lane-Swanson - St Mary's

W

28.9

28.7

1st: 141.2

N

Pacific ML

Rob Killian - Nevada

L

28.5

29

2nd: 140.9

College of Idaho JB

Blake Jones

Lydia Brown

A

St Mary's GS

Grant Tovmasian - Rio Hondo

W

26

25

N

Ohlone/San Jose CP

Steven Farias - Pacific

W

27

27.2

Wins: 2

A

Utah VW

Bill Brown - Ohlone

L

28.3

28.4

N

Modesto CZ

Lemar Karimi - San Jose State

L

28

28

1st: 137.9

N

Pacific MC

Daniel Armbrust - Nevada

L

28.6

28.7

2nd: 137.3

College of Idaho KH

Dharma Koffer

Gabriel Hall

A

Pacific GJ

Taure Shimp - Modesto

W

27

28

N

Pacific PL

Daniel Armbrust - Nevada

W

29.2

29.1

Wins: 2

N

St Mary's JR

Brenden Georg - Nevada

L

27.5

27

A

Utah FS

Ryan Guy - Modesto

L

28.5

28.4

1st: 139.7

N

Nevada NT

Euni Kim - Utah

L

27.5

28

2nd: 140.5

Delta OT

Andre Oliva

Robert Torralva

A

College of Idaho DS

Brenden Georg - Nevada

W

27

26.5

N

Rio Hondo GK

Aaron Mouritsen - Nevada

W

29

29

Wins: 2

N

Pacific VP

Lemar Karimi - San Jose State

L

27

28

A

Pacific ML

Kyle Cheesewright - College of Idaho

L

28.2

29

1st: 138.2

A

Utah NS

Jakob Christensen - Nevada

L

27

27

2nd: 139.5

Modesto CZ

Sean Cox-Marcellin

Abel Zambrano

A

Ohlone/San Jose CP

Kyle Cheesewright - College of Idaho

W

28.8

28.7

N

St Mary's GS

Douglas Mungin - Solano

W

29

29.1

Wins: 3

N

Pacific ML

Aaron Mouritsen - Nevada

L

29

28

A

College of Idaho JB

Lemar Karimi - San Jose State

W

26

28

1st: 139.8

N

Utah FS

Kathleen Bruce - Delta

L

27

27

2nd: 140.8

Modesto IW

Kaylee Inman

Brendan Ward

A

Pacific PL

Patricia Hughes - Rio Hondo

L

27

27.5

N

Pacific GJ

Kelsey Paiz - Chabot

W

29.5

29.4

Wins: 2

A

Pacific MC

Kyle Cheesewright - College of Idaho

L

28.1

27.8

N

St Mary's GS

Reed Ramsey - Pacific

L

27

26

1st: 138

A

Rio Hondo GK

Steven Farias - Pacific

W

26.4

26.2

2nd: 136.9

Nevada CV

Kaitie Christensen

John Villanueva

A

Pacific VP

Duncan Stewart - Utah

L

27.1

27.2

N

Utah NS

Kyle Cheesewright - College of Idaho

L

28.6

28.5

Wins: 2

N

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

A

St Mary's MP

Taure Shimp - Modesto

W

28

29

1st: 139.6

N

St Mary's GS

Alexis Litzky - San Francisco City

L

28

27.2

2nd: 139.9

Nevada NT

Joshua Nelson

Sean Thai

N

Pacific MC

Kelsey Paiz - Chabot

W

29.5

29.4

A

Pacific ML

Alexis Litzky - San Francisco City

L

28.5

27.6

Wins: 3

N

Utah NS

Andrea Adams - St Mary's

W

27.8

27.9

A

College of Idaho DS

Matthew Lane-Swanson - St Mary's

L

28.5

28.4

1st: 142.3

A

College of Idaho KH

Euni Kim - Utah

W

28

25

2nd: 138.3

Ohlone/San Jose CP

Sam Campbell

Jessa Parayno

N

Modesto CZ

Kyle Cheesewright - College of Idaho

L

28.4

28.3

A

College of Idaho JB

Steven Farias - Pacific

L

26.6

26.5

Wins: 1

N

St Mary's MP

Evan Haynes - Pacific

W

29.6

28.9

A

Pacific GJ

Alexis Litzky - San Francisco City

L

27.5

27.6

1st: 139.1

N

Chabot AF

Reed Ramsey - Pacific

L

27

26

2nd: 137.3

Pacific GJ

Kayla Gerdes

Erika Jauregui

N

College of Idaho KH

Taure Shimp - Modesto

L

29

26

A

Modesto IW

Kelsey Paiz - Chabot

L

26.5

26.4

Wins: 3

A

Chabot AF

Mike Epley - San Francisco City

W

29

28.5

N

Ohlone/San Jose CP

Alexis Litzky - San Francisco City

W

28

27.7

1st: 142.5

N

Utah VW

Lemar Karimi - San Jose State

W

30

29

2nd: 137.6

Pacific MC

Matt Maki

Megan Chatelain

A

Nevada NT

Kelsey Paiz - Chabot

L

28.8

28.9

N

St Mary's MP

Lemar Karimi - San Jose State

W

27

28

Wins: 3

N

Modesto IW

Kyle Cheesewright - College of Idaho

W

27.9

28.5

A

St Mary's JR

Dakota Park-Ozee - Utah

L

28

29

1st: 140.5

A

College of Idaho JB

Daniel Armbrust - Nevada

W

28.8

28.9

2nd: 143.3

Pacific ML

Melissa Munoz

Dominic Lesaca

A

Utah NS

Nidsa Mourtisen - Nevada

W

28

28

N

Nevada NT

Alexis Litzky - San Francisco City

W

28.3

28

Wins: 5

A

Modesto CZ

Aaron Mouritsen - Nevada

W

29

30

N

Delta OT

Kyle Cheesewright - College of Idaho

W

28.9

28.8

1st: 143.2

A

College of Idaho DS

Rob Killian - Nevada

W

29

30

2nd: 144.8

Pacific PL

Ravi Prasad

Camryn Love

N

Modesto IW

Patricia Hughes - Rio Hondo

W

28.5

28

A

College of Idaho KH

Daniel Armbrust - Nevada

L

28.7

28.3

Wins: 1

N

College of Idaho DS

Alexis Litzky - San Francisco City

L

27.8

27.5

A

Utah NS

Douglas Mungin - Solano

L

29.6

29.1

1st: 142.3

A

San Jose State YQ

Grace Miller - Nevada

L

27.7

27.9

2nd: 140.8

Pacific VP

Paul Villa

Dallas Phillips

N

Nevada CV

Duncan Stewart - Utah

W

29.4

29.5

A

San Jose State YQ

Taure Shimp - Modesto

W

29

30

Wins: 5

A

Delta OT

Lemar Karimi - San Jose State

W

29

29

N

Utah VW

Aaron Mouritsen - Nevada

W

30

30

1st: 147.2

A

St Mary's JR

Kelsey Paiz - Chabot

W

29.8

29.7

2nd: 148.2

Rio Hondo GK

Saul Garcia

Jonathan Kaldas

N

Utah FS

Alexis Litzky - San Francisco City

L

28.4

27.5

A

Delta OT

Aaron Mouritsen - Nevada

L

27

28

Wins: 1

A

St Mary's GS

Ryan Guy - Modesto

L

27.5

27

N

San Jose State YQ

Burke Thomson - Delta

W

25

24

1st: 134

N

Modesto IW

Steven Farias - Pacific

L

26.1

26.3

2nd: 132.8

San Jose State YQ

America Yamaguchi

Anum Qazi

A

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

N

Pacific VP

Taure Shimp - Modesto

L

28

26

Wins: 2

N

Utah FS

Nidsa Mourtisen - Nevada

L

25

23

A

Rio Hondo GK

Burke Thomson - Delta

L

23

22

1st: 130

N

Pacific PL

Grace Miller - Nevada

W

28

27.8

2nd: 123.5

St Mary's GS

Marielle Gardner

Maya Szafraniec

N

College of Idaho JB

Grant Tovmasian - Rio Hondo

L

24

25.5

A

Modesto CZ

Douglas Mungin - Solano

L

27.1

27.2

Wins: 3

N

Rio Hondo GK

Ryan Guy - Modesto

W

29.5

29.6

A

Modesto IW

Reed Ramsey - Pacific

W

29

28

1st: 137.5

A

Nevada CV

Alexis Litzky - San Francisco City

W

27.9

27.8

2nd: 138.1

St Mary's JR

Isabel Jeronimo

Elisa Rapadas

N

Chabot AF

Kathleen Bruce - Delta

W

28

27

A

Utah FS

Evan Haynes - Pacific

W

29.5

29

Wins: 4

A

College of Idaho KH

Brenden Georg - Nevada

W

28

27.5

N

Pacific MC

Dakota Park-Ozee - Utah

W

29

30

1st: 144.1

N

Pacific VP

Kelsey Paiz - Chabot

L

29.6

29.5

2nd: 143

St Mary's MP

Kathryn Magee

Luke Perez

N

Utah VW

Douglas Mungin - Solano

L

26.8

27

A

Pacific MC

Lemar Karimi - San Jose State

L

26

27

Wins: 1

A

Ohlone/San Jose CP

Evan Haynes - Pacific

L

29.4

28.8

N

Nevada CV

Taure Shimp - Modesto

L

26

27

1st: 135.2

N

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

2nd: 137.2

Utah FS

Chris De Freitas

Jose Soto

A

Rio Hondo GK

Alexis Litzky - San Francisco City

W

28

27.9

N

St Mary's JR

Evan Haynes - Pacific

L

29.1

29.3

Wins: 4

A

San Jose State YQ

Nidsa Mourtisen - Nevada

W

28

28

N

College of Idaho KH

Ryan Guy - Modesto

W

29

29.1

1st: 142.1

A

Modesto CZ

Kathleen Bruce - Delta

W

28

28

2nd: 142.3

Utah NS

Courtney Nilson

Amanda Shepherd

N

Pacific ML

Nidsa Mourtisen - Nevada

L

26

23

A

Nevada CV

Kyle Cheesewright - College of Idaho

W

29.2

28.4

Wins: 3

A

Nevada NT

Andrea Adams - St Mary's

L

27.5

27.3

N

Pacific PL

Douglas Mungin - Solano

W

29.8

29.7

1st: 141.5

N

Delta OT

Jakob Christensen - Nevada

W

29

28.5

2nd: 136.9

Utah VW

Averie Vockel

Shad Wojciechowski

A

St Mary's MP

Douglas Mungin - Solano

W

29.5

29.6

N

zBYE

ZZZ-BYE

W

B

B

Wins: 3

N

College of Idaho JB

Bill Brown - Ohlone

W

29

28.5

A

Pacific VP

Aaron Mouritsen - Nevada

L

30

30

1st: 144.4

A

Pacific GJ

Lemar Karimi - San Jose State

L

27

27

2nd: 143.9